Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

9. Janvāris 2019 / 14:38

Izskatīta disciplinārlieta pret zvērinātu tiesu izpildītāju

Zvērinātu tiesu izpildītāju disciplinārlietu komisija 2019. gada 8. janvāra sēdē izskatīja tieslietu ministra 2018. gada 11. novembrī ierosināto disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītāju.

Disciplinārlietu komisija pieņēma lēmumu, kurā konstatēts, ka zvērināta tiesu izpildītāja pieļauto normatīvo aktu pārkāpumu rezultātā ievesta izpildu lieta uz tāda dokumenta pamata, kas nav uzskatāms par izpildu dokumentu Civilprocesa likuma izpratnē, uzturlīdzekļu piedziņas lietā nav veiktas darbības likumā noteiktajā kārtībā un neatrodas visi dokumenti par zvērināta tiesu izpildītāja veiktajām darbībām, zvērināts tiesu izpildītājs nespēja uzrādīt izpildu lietu, kurai jāatrodas arhīvā, nav pamatotas zvērināta tiesu izpildītāja darbības attiecībā uz maksājumu piesaisti Izpildu lietu reģistrā izbeigtās izpildu lietās.

Izvērtējot konstatētos apstākļus, zvērināta tiesu izpildītāja paskaidrojumus, konstatētā disciplinārpārkāpuma raksturu un būtību, kā arī ziņas, kas raksturo iepriekšējo darbu zvērināta tiesu izpildītāja amatā, disciplinārlietu komisija nolēma izteikt zvērinātam tiesu izpildītājam rājienu.

0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
17. Janvāris / 09:08
Mandātu komisija iniciatīvu par publisku revīziju Saeimas budžetam rosina turpināt izvērtēt Juridiskajā komisijā
16. Janvāris / 12:35
Eiropas direktīva uzliek par pienākumu stiprināt konkurences iestāžu statusu un pilnvaras
16. Janvāris / 11:54
Skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursā par Satversmi kopā iesūtīti 307 darbi; publicēti rezultāti
16. Janvāris / 09:31
Jauna grāmata! Ceļā uz kriminālprocesa mērķi jeb kriminoloģiskie gēni
16. Janvāris / 09:26
Maksātnespējas kontroles dienests 2018. gadā no darbinieku prasījumu garantiju fonda ir izmaksājis 1 278 486 eiro
AUTORU KATALOGS