ŽURNĀLS Informācija

11. Oktobris 2011 /Nr.41 (688)

Tiesu informatīvās sistēmas vērienīgās pārvērtības
6 komentāri
Sannija Matule
"Jurista Vārda" galvenā redaktora vietniece 

Pagājušajā nedēļā, 3. oktobrī, tika atklāta un darbu sāka būtiski pilnveidotā Tiesu informatīvā sistēma (TIS). Vērienīgie TIS jauninājumi skāruši gan saturu, gan formu, tagad lietotājiem piedāvājot modernu, pārskatāmu un lietošanā ērtu sistēmu. Turklāt tuvējā perspektīvā to ir plānots papildināt pat tiktāl, ka TIS varēs kalpot ikvienam interesentam, piemēram, piedāvājot visu procesu tiesu nolēmumus un elektroniski aizpildāmas, kā arī iesniedzamas veidlapas.

Šis raksts pieejams “Jurista Vārda” abonentiem

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt žurnāla abonentam.

Esošos abonentus lūdzam autorizēties:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties lasītāju pulkam.
Iegūsi tūlītēju piekļuvi digitālajam saturam!

ABONĒT

Mēnesī - tikai 9,99 eiro; vēl izdevīgāks - gada abonements. Piedāvājam trīs abonementu veidus!

Abonentu ieguvumi:

  • Neierobežota pieeja arhīvam - 24 h/7
  • Vairāk nekā 16 000 rakstu un 1800 autoru
  • Visi tematiskie numuri un ikgadējie grāmatžurnāli
  • Personalizētās iespējas - piezīmes, citāti, mapes
2
komentāri (6)
6 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
cZiMXwilLH
3. Janvāris 2012 / 20:27
0
ATBILDĒT
kVGMxR mfsifspngrsu
Goda vārds,
13. Oktobris 2011 / 11:25
0
ATBILDĒT
..lasot šos dažus komentārus jādomā: kuram - TA pārstāvjiem vai TIS lietotājiem - nav īsti labi ar uztveri un, rupji, sakot, galvu? Ja vienai pusei šķiet, ka paveikts grandiozs darbs, bet otra puse par to spļaudās - nu kaut kas tur nav riktīgi..
Campbell
13. Oktobris 2011 / 10:40
0
ATBILDĒT
\"Vērienīgie TIS jauninājumi skāruši gan saturu, gan formu, tagad lietotājiem piedāvājot modernu, pārskatāmu un lietošanā ērtu sistēmu.\" Tas būtu ļoti smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski!Labi vismaz, ka kāds ir aizdomājies, ka to sistēmu jārefomē, jo pašlaik tur neko nevar atrast: ievadi lietas numuru - nekā! - a lieta stāv tev priekšā.
Seskis
12. Oktobris 2011 / 12:20
0
ATBILDĒT
TIS darbojas kļūdaini! Vakar pasūtīju albumiņu, bet nekas nenotika, tāpat nevar klausūities mūziku un mainīt profila ādiņas.
?
12. Oktobris 2011 / 10:55
0
ATBILDĒT
Un ko tieši Jūs (un citi neapmierinātie) esat darījuši lietas labā, lai savu neapmierinātību un racionālos ieteikumus tagad aizvadītu līdz \"uzlabojumu\" autoriem? Vai Tiesu administrācijā ir ataskanējis konkrēti Jūsu zvans ar šīm pašām pretenzijām??? Ja ir, tad prieks, ka protat ne tikai kritizēt..
tiesnese
12. Oktobris 2011 / 09:40
0
ATBILDĒT
Varbūt šo \"uzlabojumu\" autoriem vajadzētu aizbraukt uz tiesām un uzklausīt pašu darbinieku atsauksmes par it kā uzlaboto sistēmu.Nolēmumu veidnes ir zem jebkādas kritikas un tās varēja izveidot tikai cilvēks,kuram nav nekāda saskare ar tiešo tiesas darbu,darbs tiesā bija paralizēts uz vairākām dienām.Arī informācija nav pārskatāma,tā kā tiesu dabiniekiem no šiem \"jaunievedumiem\" nav nekāda labuma!
visi numura raksti
Ēriks Kalnmeiers, Sannija Matule
Numura tēma
Zādzība prokuratūrā ir ārkārtējs notikums
Piecpadsmit gadu laikā divas zādzības no prokuratūras, līdzi ņemot krimināllietu materiālus, ne vien skaitliski, bet arī pēc nodarījuma objekta neļauj šos noziegumus ierindot ikdienišķo notikumu klāstā. Uz to norāda arī ...
5 komentāri
Numura tēma
Krimināllietas materiālu atjaunošanas teorētiskie un praktiskie apsvērumi
Par zādzību un apstākļiem, kas saistīti ar ielaušanos Zemgales tiesas apgabala prokuratūras ēkā Jelgavā, nozogot vairāku kriminālprocesu materiālus, plašāk lasiet šajā pašā numurā publicētajā sarunā ar ģenerālprokuroru ...
1 komentāri
Edgars Korčagins
Skaidrojumi. Viedokļi
Neizmantotā ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma kompensēšana
Šī raksta mērķis ir sniegt viedokli par ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma piešķiršanu un neizmantotā ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma kompensēšanu, izbeidzot darba tiesiskās attiecības, saistībā ar Latvijas Republikas ...
Gints Vilgerts
Nedēļas jurists
Gints Vilgerts
4 komentāri
Ilze Gredzena
Numura tēma
Pārdomas par valsts atbildību nozaudēto krimināllietu sakarā
No Prokuratūras likuma 1. panta pirmās daļas izriet, ka prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu šajā likumā noteiktās kompetences ietvaros. No tā vispārīgi izriet ...
3 komentāri
AUTORU KATALOGS