Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

7. Janvāris 2019 / 15:43

Administratīvo lietu departamentā tiesneša pienākumus sāk pildīt Valters Poķis

Pirmdien, 7. janvārī, tiesneša pienākumus Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamentā sācis pildīt Administratīvās apgabaltiesas tiesnesis Valters Poķis. Tieslietu padome ar 10. decembra lēmumu uzdeva Valteram Poķim aizstāt Augstākās tiesas tiesnesi pagaidu prombūtnes laikā.

Valters Poķis aizstāj pagaidu prombūtnē esošo senatori Jautrīti Briedi, kura uz laiku pilda Eiropas projekta eksperta pienākumus Ukrainas Augstākajā tiesā.

Valters Poķis bija pieteicies Augstākās tiesas izsludinātajā konkursā par iespēju uz laiku aizstāt Administratīvo lietu departamenta tiesnesi. Pozitīvu atzinumu par viņu deva Administratīvo lietu departamenta tiesnešu kopsapulce.

Saskaņā ar likumu “Par tiesu varu” Augstākās tiesas tiesnesi vakances vai pagaidu prombūtnes laikā Tieslietu padome pēc Augstākās tiesas priekšsēdētāja priekšlikuma un pozitīva attiecīgā departamenta atzinuma saņemšanas var uz laiku – ne ilgāku par diviem gadiem – uzdot aizstāt apgabaltiesas tiesnesim.

0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
22. Marts / 10:16
Šī gada valsts budžeta projektam saņemti teju 150 priekšlikumi
22. Marts / 10:13
Saeima pieņem likumu personu tiesību aizsardzībai pārejas periodā pēc Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES
22. Marts / 10:10
Norisinās starptautiskā konference "Apzinātie PSRS okupācijas režīma radītie zaudējumi Baltijā"
22. Marts / 10:02
Tieslietu padome skatīs jautājumu par tiesnešu imunitātes atcelšanu administratīvo pārkāpumu lietās un atstādināšanu no amata
22. Marts / 09:14
Ģenerālprokurors pieņem piecu jauno prokuroru zvērestus
AUTORU KATALOGS