Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

2. Maijs 2019 / 10:47

Augstākā tiesa izsludina konkursu uz Krimināllietu departamenta senatora amatu

Līdz 17. maijam interesenti aicināti pieteikties atklātā pretendentu konkursā uz senatora amata vietu Augstākās tiesas Krimināllietu departamentā.

Konkursā var piedalīties zemāku instanču tiesneši, kuriem ir vismaz 10 gadu kopējais darba stāžs tiesneša amatā, vai tiesnesis, kuram ir maģistra vai doktora grāds.

Tāpat konkursā var piedalīties personas, kas bijušas Satversmes tiesas tiesneša, starptautiskas vai pārnacionālas tiesas tiesneša amatā.  

Uz Augstākās tiesas tiesneša amatu var pretendēt arī persona, kurai ir ne mazāk kā 15 gadu kopējais darba stāžs augstskolas tieslietu specialitātes akadēmiskā personāla, zvērināta advokāta vai prokurora amatā.

Lai kandidētu uz Augstākās tiesas tiesneša amatu, pretendentam jābūt vismaz 40 gadus vecam, kā arī tiek prasīta nevainojama reputācija. 

Vairāk skatiet šeit

Konkursā tiesneša amata kandidātus vērtēs saskaņā ar Tieslietu padomes apstiprināto Augstākās tiesas tiesneša amata kandidāta atlases, stažēšanās un kvalifikācijas eksāmena kārtošanas kārtību.

Senatora vakance Krimināllietu departamentā radusies sakarā ar senatoru amata vietu skaita palielināšanu. 29. aprīļa sēdē Tieslietu padome pieņēma lēmumu, ka viena senatora amata vieta no Civillietu departamenta pārceļama uz Krimināllietu departamentu.

1
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
11. Decembris / 10:43
Tiesībsarga konferencē dalās ar Augstākās tiesas pieredzi sabiedrības tiesiskajā izglītošanā
11. Decembris / 08:39
Nelikumīgi piedzīto uzturlīdzekļu atmaksa jāprasa nevis no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, bet no personas, kura saņēmusi fonda līdzekļus
11. Decembris / 08:36
Tieslietu ministrs Vašingtonā apspriež Latvijas paveikto cīņā pret ekonomiskajiem noziegumiem
11. Decembris / 08:34
Rīgas apgabaltiesas un rajona tiesu tiesnešu kopīgā sanāksmē apspriež aktuālos civiltiesību jautājumus
10. Decembris / 15:58
Norāda uz personas pašas pienākumu pieteikt izmaiņas sava nekustamā īpašuma zemes izmantošanas mērķī
AUTORU KATALOGS