Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

5. Jūlijs 2019 / 16:13

Ieceļ piecus tiesu priekšsēdētāju vietniekus un vienu tiesu nama priekšsēdētāju

Tieslietu padome rakstveida procesā 5. jūlijā Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja vietnieces amatā iecēla Sanitu Kanenbergu. Tiesnese S. Kanenberga arī iepriekš bija Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja vietniece.

Četri bijušie zemesgrāmatu nodaļu priekšnieki pēc zemesgrāmatu nodaļu tiesnešu integrācijas rajona (pilsētas) tiesu sastāvā iecelti par rajona (pilsētas) tiesu priekšsēdētāju vietniekiem: Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā Žanna Zujeva, Kurzemes rajona tiesā Elga Guitāne, Rīgas rajona tiesā Ināra Zariņa un Daugavpils tiesā Juris Taukuls.

Iecelts priekšsēdētājs arī Administratīvās rajona tiesas Liepājas tiesu namam – to turpinās vadīt līdzšinējā tiesu nama priekšsēdētāja Kristīne Brokāne.

Uz visiem minētajiem konkursiem bija pieteicies viens kandidāts katrā tiesā, kas arī ar Tieslietu padomes lēmumu iecelti amatā.

0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
19. Jūlijs / 10:37
Ierosināta lieta par normām, kas noteic augstskolu un koledžu studiju programmu īstenošanu valsts valodā
19. Jūlijs / 10:35
Tiešsaistes platformām būs jāpārskata savi līgumi un lietošanas nosacījumi
18. Jūlijs / 15:37
Senāts ar blakus lēmumu vēršas Maksātnespējas kontroles dienestā un Ģenerālprokuratūrā, rosinot veikt pārbaudi divu maksātnespējas procesu norises likumībā un administratoru rīcībā
5 komentāri
18. Jūlijs / 10:14
Iekšlietu ministri Helsinkos diskutēs par ES iekšējās drošības nākotni
17. Jūlijs / 13:46
Tiesiskuma telts sarunu videoieraksti – “Latvijas Vēstneša” youtube kanālā
AUTORU KATALOGS