Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

5. Decembris 2019 / 19:00

Piesakies “Jurista Vārdam” par jauno administratīvās atbildības kārtību!

Speciālais administratīvās atbildības institūta reformai veltītais "Jurista Vārds" pie lasītājiem dosies 17. decembrī. To saņems visi žurnāla 2019. gada abonenti. Interesentus, tajā skaitā abonentus, kas vēlas iegādāties papildeksemplārus, aicinām līdz 10. decembrim pieteikties tematiskajam laidienam!

Paredzams, ka Administratīvās atbildības likums un citi normatīvie akti, kas noteiks jauno administratīvās atbildības kārtību, stāsies spēkā 2020. gada 1. jūlijā.

17. decembrī iznāks tematiskais “Jurista Vārds”, kas būs pirmais plašākais jaunā regulējuma skaidrojums: par administratīvās atbildības pamatprincipiem, konkrētu nozaru sodu politiku, likumu praktisko piemērošanu utt. Rakstu autori – likumu izstrādātāji, tiesību zinātnieki un nozaru praktiķi.

“Mūsu iecere ir sagatavot pirmo "rokasgrāmatu" Administratīvās atbildības likuma piemērotājiem, tajā apkopojot likuma autoru un pēc iespējas dažādu tiesību nozaru ekspertu skaidrojumus. Plānotais autoru un tēmu loks ļauj domāt, ka tematiskais žurnāls noderēs gan tiem juristiem, kas šobrīd raksta normatīvo aktu projektus, ar kuru palīdzību tiks iedzīvināta ilgi gaidītā administratīvās atbildības reforma, gan tiem praktiķiem, kam nāksies jauno likumu normas piemērot valsts un pašvaldību līmenī,” tematisko laidienu piesaka žurnāla “Jurista Vārds” galvenā redaktore Dina Gailīte.

  • Šo "Jurista Vārda" laidienu saņems visi 2019. gada abonenti.
  • To varēs iegādāties arī mazumtirdzniecībā.
  • Būs iespēja iegādātos eksemplārus saņemt arī ar piegādi.
  • Visi interesenti, kas vēlas būt droši par iespēju šo tematisko žurnālu nopirkt, ir aicināti līdz 10. decembrim (ieskaitot) aizpildīt pieteikuma anketu.
  • Ar interesentiem sazināsimies e-pastā!

"Jurista Vārda" 2020. gada abonentiem tiks piedāvāta speciāla cena – 7 eiro, citiem – 12 eiro.

6
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
17. Janvāris / 13:51
Par Augstākās tiesas tiesnesi apstiprina tiesību zinātņu doktori Sandru Kaiju
17. Janvāris / 09:00
Saeima pieņem lēmumu par Latvijas okupācijas 80.gadskārtu un Otrā pasaules kara vēstures sagrozīšanas nepieņemamību
16. Janvāris / 17:05
Atstāj spēkā lēmumu izslēgt pieteicēju no rindas tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai
16. Janvāris / 15:40
Ierosināta lieta par Civilprocesa likuma normu, kas neparedz valsts nodevas atmaksāšanu gadījumā, kad tiek atteikts pieņemt apelācijas sūdzību
16. Janvāris / 13:44
Maksātnespējas kontroles dienests 2019. gadā no darbinieku prasījumu garantiju fonda ir izmaksājis 1 711 943 eiro
AUTORU KATALOGS