Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

13. Oktobris 2020 / 13:58

Tieslietu ministrs sasauc Reliģijas lietu konsultatīvās padomes sēdi

Rīt, 14. oktobrī, plkst. 10.00 tieslietu ministrs Jānis Bordāns sasauc Reliģijas lietu konsultatīvās padomes tiešsaistes sēdi ar mērķi pārrunāt jautājumus, kas skar reliģisko organizāciju sadarbību ar Valsts ieņēmumu dienestu, kā arī reliģisko organizāciju grāmatvedības jautājumus. Tāpat sēdē paredzēts apspriest jautājumu par sakrālā mantojuma ietvaros pieejamo finansējumu nākamā gada budžeta kontekstā.

Ņemot vērā šī brīža epidemioloģisko situāciju valstī, sēdē ar reliģisko organizāciju pārstāvjiem tiks pārrunāta arī ar Covid-19 pārvaldību saistīto ierobežojumu līdzšinējā un arī iespējamā nākotnes ietekme uz reliģiskajām savienībām (baznīcām) un to darbību. Sēdē plānots pārrunāt arī reliģiskajām organizācijām sniegto un iespējami nepieciešamo valsts atbalstu Covid-19 pārvaldībā.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
21. Oktobris / 18:10
Tieslietu sistēmas pārstāvji uzsver tiesu lomu valsts ekonomikas attīstībā
21. Oktobris / 16:15
Visās reliģiskajās organizācijās stingri jāievēro distancēšanās, mutes un deguna aizsegu lietošanas un citas valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības
21. Oktobris / 15:50
Mācības Luminor bankas darbiniekiem par dokumentu un parakstu viltojumu atklāšanu
21. Oktobris / 08:40
Projekta "Nacionālās kriminālizlūkošanas infrastruktūras un sistēmas izveide" īstenošana un sasniegtie rezultāti
21. Oktobris / 08:34
Uz diviem gadiem palielinās Senāta Administratīvo lietu departamenta tiesnešu skaitu
AUTORU KATALOGS