Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

BIBLIOTĒKA Lekcijas

2. Februāris 2021 12:01

Eksperta atzinums kā viens no pierādījumiem civilprocesā un tā vērtēšana

2018. gada 13. septembrī Rīgā ESF projekta “Justīcija attīstībai” ietvaros norisinājās konference “Eksperta atzinuma loma tiesvedībā”, kuru organizēja Tiesu administrācija sadarbībā ar Valsts tiesu ekspertīžu biroju.

Uz konferenci aicinātie dažādu Eiropas valstu speciālisti diskutēja par ekspertīzi kriminālprocesā, eksperta atzinuma nozīmīgumu, loģisku analīzi un novērtējoša atzinuma sniegumu, kā arī par ekspertu atzinuma pārbaudes iespējām. Konferencē tika apspriesta dažādu valstu pieredze konkrētajos jautājumos.  

Starp konferences lektoriem bija arī zvērināti advokāti LAURIS RASNAČS un MĀRCIS KRŪMIŅŠ, kuri uzstājās ar referātu “Eksperta atzinums kā viens no pierādījumiem civilprocesā un tā vērtēšana”. Pārējās lekcijas pieejamas portāla juristavards.lv sadaļā BIBLIOTĒKA/Lekcijas.

0
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
vēl bibliotēkā
Grāmatas
Avots: Tiesu namu aģentūra, 2008
Civilprocesa aktuālie jautājumi
Prakses materiāli
Avots: Tieslietu ministrija, 2021
2021. gada jūnija valsts vienotā jurista profesionālās kvalifikācijas eksāmena teorētiskās daļas jautājumi un praktiskās daļas uzdevumi (kāzusi)
4 komentāri
Periodika
Avots: Rīgas Stradiņa universitāte, 2021
Socrates Nr. 19
Periodika
Avots: Rīgas Stradiņa universitāte, 2021
Socrates Nr. 20
Valsts kontrole
Prakses materiāli
Avots: Valsts kontrole, 2021
Labās prakses rokasgrāmata pašvaldībām
AUTORU KATALOGS