Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

3. Maijs 2005 /Nr.16 (371)

Rakstveida process administratīvajā tiesas procesā

Administratīvās lietas izskatīšana tiesā ir iespējama ne tikai mutvārdu procesā, bet arī rakstveida procesā. (..) rakstveida procesā lietas apstākļi tiek noskaidroti bez lietas izskatīšanas tiesas sēdē.3 Šāds rakstveida process administratīvajā tiesas procesā ir nepieciešams, lai paātrinātu lietas izskatīšanu.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Mārtiņš Paparinskis
Skaidrojumi. Viedokļi
Deportāciju prāvas: starptautisko tiesību skatupunkts
Likumdevēja nezināšana starptautisko krimināltiesību jautājumos ir radījusi normu, kura sevī savieno pretrunīgas idejas un padara ļoti problemātisku kvalitatīvu spriedumu taisīšanu uz šīs normas pamata.
Tiesību prakse
Par zaudējumu piedziņu
Lai apmierinātu prasību par zaudējumu atlīdzību, nepieciešami vismaz četri priekšnoteikumi - personas prettiesiska rīcība, personas vaina, zaudējumu esamība, kā arī cēloniskais sakars starp prettiesisko rīcību un zaudējumiem.
4 komentāri
Romāns Apsītis
Domu mantojums
Neatkarības deklarācijas pieņemšanas gadadienā
4.maija Deklarācija sastāv no visai garas preambulas ar vēsturisko faktu izklāstu un to novērtējumu, kā arī no lemjošās jeb rezolutīvās daļas, kurā ietverti deviņi punkti. Preambulā rezumēts, ka Latvijas Republikas iekļaušana ...
Jānis Pleps
Domu mantojums
Pie latviešu parlamentārisma saknēm
Šā gada 1.maijā nozīmīga jubileja aprit latviešu parlamentārismam. Pirms astoņdesmit pieciem gadiem uz savu pirmo sēdi sapulcējās Latvijas Satversmes sapulces deputāti. Savās atmiņās viens no redzamākajiem latviešu valstsvīriem ...
Jānis Pleps
Informācija
Administratīvā procesa izspēle: kurš uzvarēs?
AUTORU KATALOGS