Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Intervija

9. Augusts 2005 /Nr.29 (384)

Kur juristam smelties zināšanas un meklēt kontaktus
1 komentāri

Šķiet, reti kurš jurists Latvijā var apgalvot, ka, saskaroties ar Eiropas tiesībām, ne reizi un ne mirkli nav juties kā apmaldījies biezā mežā: Eiropas tiesību avoti un to attiecības ar nacionālajām tiesību normām, brīvas kapitāla, preču, darbaspēka un pakalpojumu plūsmas garantijas, vides aizsardzība, konkurences un patērētāju tiesības, sadarbība noziedzības ierobežošanā, nodokļu tiesības ES dalībvalstīs - neskaidro jautājumu uzskaitījumu katrs pats varētu turpināt ilgi un atbilstoši savai darba specifikai.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
strādnieks
10. Augusts 2005 / 12:30
0
ATBILDĒT
Kur ņemt laiku (un naudu!) mācībām, ja rukājam galvas nepaceldami??? Tās ir Rietumu izlepušo juristiņu izpriecas...
visi numura raksti
Edgars Pastars
Informācija
Papildina prasījumu Satversmes tiesai
Šā gada 2.jūnijā Satversmes tiesā ierosināta lieta par jaunās Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecībai nepieciešamo īpašumu atsavināšanas likumību. Tolaik 10 personas apstrīdēja Satversmes 81.panta kārtībā ...
1 komentāri
Jānis Pleps
Informācija
Kādas ir konstitucionālās politikas aktualitātes
Ieva Viļuma
Informācija
Intelektuālais īpašums Eiropas Savienībā
Reinis Markvarts
Skaidrojumi. Viedokļi
Pierādījumu novērtēšana civilprocesā
Līdzās tiesību normu pareizai piemērošanai, kas sasniedzama, ja tiesību normas tiek pienācīgi un atbilstoši interpretētas, lietas izšķiršanā vienlīdz svarīga ir lietas faktisko apstākļu iespējami pilnīga noskaidrošana.
1 komentāri
Tiesību prakse
Par Krimināllikuma 272. panta interpretāciju
Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta Krimināllietu departaments šādā sastāvā: tiesas sēdes priekšsēdētājs senators P.Gruziņš, senatori V.Čiževskis un A.Freibergs, izskatot rīcības sēdē 2005.gada 28.aprīlī ...
AUTORU KATALOGS