Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

18. Jūlijs 2006 /Nr.28 (431)

Par būvprojekta akceptu ierobežojošajiem nosacījumiem
1 komentāri

"Jurista Vārda" uzaicinātais eksperts atbild uz lasītāja uzdoto jautājumu. Notiekot savrupmājas rekonstrukcijai, kādas Latvijas pašvaldības būvvalde kā nosacījumu būvprojekta akceptam mutiski pieprasīja, lai īpašnieks domei nosūtītu notariāli apstiprinātu garantijas vēstuli, kurā tiktu apsolīts pēc domes pirmā pieprasījuma pārcelt sava zemesgabala žogu aiz sarkanās līnijas.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
0
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Crow
19. Jūlijs 2006 / 11:00
0
ATBILDĒT
Rakstīts jau ir skaisti, bet realitātē neviens nekaros ar pašvaldību 3 gadus - par šo laiku celtniecības izmaksas celsies desmitkārt un diez vai izdosies piedzīt šos zaudējumus.
visi numura raksti
Andrejs Voroncovs
Skaidrojumi. Viedokļi
Kad veidojas advokāta un klienta attiecības
Raksta uzdevums ir analizēt un izvērtēt klienta un advokāta attiecību izveidošanās stadiju saistībā ar Latvijā spēkā esošajiem ētikas kodeksiem. Raksta mērķis - atkarībā no tā, vai persona ir uzskatāma par advokāta klientu vai ...
9 komentāri
Informācija
Notāri ierobežo krāpniecību
Informācija
Zvērinātu advokātu padomē
Kristīne Jarinovska
Skaidrojumi. Viedokļi
Informācijas atklātības princips: teorija un prakse Latvijā
Iepazīstoties ar darbiem, kas veltīti informācijas atklātības principa analīzei, var konstatēt, ka jēdziens "informācijas atklātība" ir neskaidrs un ne vienmēr daudziem autoriem nozīmē vienu un to pašu. Informācijas atklātība ir ...
4 komentāri
Tiesību prakse
Eiropas Kopienu tiesa: svarīgākie nolēmumi
AUTORU KATALOGS