Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

24. Aprīlis 2007 /Nr.17/18 (470/471)

Īres maksas juridiskie aspekti
3 komentāri

Lai kaut cik pareizi varētu izvērtēt situāciju, problēma būtu jāapskata no dažādiem aspektiem. Lasot Rolanda Krauzes un Artas Snipes rakstus (JV, Nr.15, 10.04.2007.), nav grūti pārliecināties, ka nesaprotamu apstākļu dēļ viņi noklusē īrnieku un izīrētāju līgumiskās attiecības un šo līgumu nozīmi jautājumā par īres maksas grozīšanu vai noteikšanu. Katram taču ir saprotams, ka īres attiecības nosaka īres līgums un/vai likums.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
1
komentāri (3)
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Krista Milberga
4. Aprīlis 2017 / 14:53
0
ATBILDĒT
Nevajag izplatīt melīgu informāciju, it īpaši apgalvojuma formā, turklāt kā vārdu norādot INFO! Roberts Milbergs (lai viņam nelokāmam Latvijas patriotam vieglas smiltis!) NEKAD nav bijis čekists un pat ne kautkādā saistībā ar VDK, ko droši vien diezin vai var droši teikt par melīgas INFO(īsti VDK tradīcijās) ievietotāju. Bet nu, lai kurš arī bailīgais nelietis slēpjas aiz anonīmā INFO, te būs patiesa informācija, kas balstās pierādījumos: https://grupaa.wordpress.com/parbaudamas-personas-roberta-milberga-29-06-2006-tiesu-runa-parbaudes-lieta-nr-k170116051/
Info
3. Aprīlis 2017 / 14:10
1
ATBILDĒT
Dzīvokļu īpašnieku lobists- Klementijs Rancāns.
Kas patiesībā ir šis Klementijs Rancāns?!
K.Rancāna paustais:
1. Pašreizējais Vēlēšanu likums ir „šizofrēnisks”.
2. Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
3. “SKDS reitingu dati ir politiski krimināla krāpšana – vēlētājam nolaupa balsi, lai to atdodu par ienaidnieku partijām.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Rancānam draugos ir arī bijušais čekists Roberts Milbergs ( segvārds- „Sakoļskis”), tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!
Varbūt arī Klementijs Rancāns patiesībā ir VDK aģents???!!!
Anita
8. Jūnijs 2007 / 09:54
0
ATBILDĒT
Es gan uzskatu, ka šī raksta autors nav pamanījis to, ka Īres likuma pārejas noteikumi ir uzskatāmi par speciālām normām attiecībā pret pašu likumu, kurā minētais 8., 13. pants ir uzskatāms kā vispārējs princips, taču pārejas noteikumu 4.p. nosaka, ka denacionalizēto māju īzīrētājs, ja vienošanās nav panākta, nosaka īres maksu...
visi numura raksti
Inga Bite-Perceva
Skaidrojumi. Viedokļi
Tiesas nolēmuma saturs un prasījuma robežas administratīvajā procesā
Tiesas spriedumam jābūt tiesiskam un pamatotam ar materiālo un procesuālo tiesību normām un apstākļiem, kas nodibināti ar pierādījumiem lietā. Tiesa spriedumu drīkst pamatot tikai ar tādiem apstākļiem, par kuriem administratīvā ...
3 komentāri
Sannija Matule
Notikums
Finansēšanas modelis kā partiju korupcijas cēlonis
Lai rastu atbildes uz tik būtiskiem jautājumiem, kā, piemēram, kāds ir ideālais partiju finansēšanas modelis Latvijā, vai valsts finansiālais atbalsts tās padarītu organizatoriski spēcīgākas un neatkarīgākas, vai pilnībā ...
Informācija
Latvijas Zvērinātu advokātu padomē
Kristīne Jaunzeme
Skaidrojumi. Viedokļi
Struktūrfondu projekta iesniedzēja subjektīvās tiesības
Subjektīvās tiesības ir tiesību subjektam no objektīvām tiesībām piešķirts tiesisks pilnvarojums jeb tiesiska iespēja, ko tas var izlietot savās interesēs un aizstāvēt ar tiesiskiem līdzekļiem.
Andrejs Voroncovs
Skaidrojumi. Viedokļi
Augstākās tiesas plēnuma lēmumi mūsdienu Latvijas tiesību sistēmā
Pirms 2002.gada 31.oktobra grozījumiem likuma "Par tiesu varu"3 49.panta otrajā daļā, kuri stājās spēkā 2003.gada 1.janvārī, vadošā loma vienveidīgas prakses, tai skaitā likumu skaidrošanas jomā, bija Latvijas Republikas Augstākās ...
AUTORU KATALOGS