Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Tiesību politika

2. Jūlijs 2019 /Nr.26 (1084)

Konceptuālais ziņojums "Par sadarbības ekonomikas nozares pakalpojumu regulējumu"

2019. gada 30. aprīlī Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts Ekonomikas ministrijas izstrādātais konceptuālais ziņojums "Par sadarbības ekonomikas nozares pakalpojumu regulējumu". Konceptuālais ziņojums ir apjomīgs pētījums par sadarbības ekonomiku, tās biznesa modeļiem, Eiropas Savienības dalībvalstu pieredzi un ieviesto regulējumu, kā arī par tās tendencēm Latvijā, identificējot iespējamos problēmjautājumus. Pētījuma rezultātā piedāvāts pilnveidot esošo nozaru regulējumu, nevis veidot jaunu, kopīgu sadarbības ekonomiku regulējošu normatīvo aktu. Tas tiks nodrošināts, Ekonomikas ministrijai sadarbībā ar Labklājības ministriju, Finanšu ministriju un Satiksmes ministriju turpinot iesākto darbu pie jautājumiem, kas saistīti ar sadarbības ekonomikas attīstību un nozaru regulējuma pilnveidošanu, par paveikto informējot Ministru kabinetu līdz 2020. gada 1. jūlijam. Ekonomikas ministrijas ieskatā, tādējādi tiktu nodrošināta sadarbības ekonomikas principu ieviešana nozaru regulējumā, radot pievilcīgāku vidi inovatīviem uzņēmējdarbības modeļiem un vienlaikus mazinot barjeras sadarbības ekonomikas ienākšanai.

Turpinājumā izvilkumi no konceptuālā ziņojuma par situācijas izvērtējumu Latvijā.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
0
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Vija Kalniņa
Informācija
Tehnoloģijas, kas maina ekonomiku un tiesisko attiecību modeļus
1 komentāri
Andrejs Vilks
Informācija
Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes pirmā desmitgade
Desmit gadi salīdzinoši nav ilgs laika periods. Tomēr tā ir vērā ņemama jubileja Latvijas vispāratzītas mācību iestādes vienai no jaunākajām fakultātēm.
1 komentāri
Sandra Jēkabsone, Jānis Priede
Skaidrojumi. Viedokļi
Dalīšanās ekonomika – pagaidu fenomens vai ilgtspējīgs biznesa modelis?
Līdzdalības jeb dalīšanās ekonomikas (no angļu valodas – sharing economy) jēdziens pēdējos gados ir piesaistījis īpašu uzmanību. To var definēt kā ekonomisku sistēmu, kurā indivīdi bez atlīdzības vai par samaksu dalās ar ...
Ilona Baumane-Vītoliņa, Santa Ozoliņa
Skaidrojumi. Viedokļi
Sociālais kapitāls un sadarbība kā koplietošanas ekonomikas pamatelementi: autonomo auto inovāciju ekosistēmas piemērs
Jānis Račko
Skaidrojumi. Viedokļi
Digitālās tehnoloģijas un līdzdalības ekonomika – jauni izaicinājumi konkurences tiesībās
Līdzdalības ekonomikas jēdziena izpratne teorijā var būt gan terminoloģiski, gan aptverto kritēriju ziņā dažāda. Vienojošais mērķis līdzdalības ekonomikā ir dažādu īpašnieku resursu (dzīvokļa, automašīnas u.c.) efektīvāka ...
AUTORU KATALOGS