Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

25. Aprīlis 2006 /Nr.17 (420)

Valsts juridiskā palīdzība: kurš to saņem un kurš sniedz
1 komentāri

Diskusijā piedalās: Tieslietu ministrijas Tiesu sistēmas politikas departamenta direktore Elita Stivriņa (no labās), Juridiskās palīdzības administrācijas direktors Juris Jansons, Latvijas Zvērinātu advokātu padomes locekle Guna Kaminska, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Juridiskās prakses un palīdzības centra direktore Sandra Zīle Gereiša un zvērināts advokāts Kārlis Ielejs. Sarunu vada žurnāla "Jurista Vārds" galvenā redaktore Dina Gailīte.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
advokāts
27. Aprīlis 2006 / 10:06
0
ATBILDĒT
Ļoti laba un aktuāla diskusija. Kā advokāts, kurš arī sniedz juridisko palīdzību varu vien teikt, ka uztveru šo darbu kā altruismu, kā savu ieguldījumu tiesiskas valsts tapšanā. Piekrītu Kaminskas k-dzes komentāram, ka pēc palīdzības sniegšanas krimināllietā par to prasīt valsts nodrošināto "advokāta izdzīvošanas pabalstu" ir advokātam pazemojoši. Jautājums, kuram šis informatīvais karš ar uzstādījumu "visi advokāti jau sen ir bagātnieki un viņiem nemaksāsim" ir izdevīgs? Provokatīvs jautājums. Vai nule kā izdotajā grāmatā par 600 Latvijas miljonāriem tur daudz bija advokātu? Pēc TM domām tajā grāmatā būtu jābūt visiem advokātiem.
visi numura raksti
Kristīne Strada-Rozenberga
Skaidrojumi. Viedokļi
Aizturēšanas kriminālprocesuālā būtība un izpausme
Kriminālprocesuālā aizturēšana- viens no bargākajiem kriminālprocesuālajiem institūtiem- vērtējams kā nemainīgi aktuāls jautājums gan no teorijas, gan prakses viedokļa. Šīs publikācijas uzdevums ir sniegt īsu ekskursu ...
Aiga Antone
Skaidrojumi. Viedokļi
Vai kapitāldaļu komercķīla ir droša
Kreditēšanas jomā ļoti izplatītas ir dažādas komercķīlas. Gadījumos, kad aizdevējs pieprasa aizņēmējam ieķīlāt tam piederošas kapitāldaļas, nereti šīs prasības pamats ir tas, ka aizdevējs vēlas veidot attiecības ar ...
1 komentāri
Tiesību prakse
Par tiesībām pārsūdzēt prakses vietas lēmumus
Informācija
Pārrunā tiesu varas aktualitātes
Informācija
Pieņem kadastrālās vērtēšanas noteikumus
AUTORU KATALOGS