Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

27. Janvāris 2009 /Nr.4 (547)

Kriminālatbildība par atkārtoti izdarītu administratīvo pārkāpumu
1 komentāri
Mg.iur.
Larisa Saukāne
Latvijas Policijas akadēmijas doktorante 

Ar šo rakstu autore aktualizē diskusiju par to, vai Krimināllikumā ir nepieciešamas normas, kuras paredz atbildību par atkārtoti gada laikā izdarītu administratīvu pārkāpumu, tēmas kontekstā analizējot konkrētus piemērus un piedāvājot priekšlikumus likumu izmaiņām.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
1
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Zenons Indrikovs
27. Janvāris 2009 / 09:03
0
ATBILDĒT
Apsveicami, ka autore pievēršas tik būtiskai problēmai administatīvo pārkāpumu jomā. Rakstā palika ārpus analīzes Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 15.panta normas par administratīvās atbildības aizstāšanu ar disciplināro atbildību ar visām no tā izrietošām sekām par atkārtotu pārkāpumu (t.s., arī par soda dzēšanu); ši panta analīze vēl vairāk pastiprinātu autores pozīciju par atkārtotu administratīvo pārkāpumu dekriminalizāciju. Jāatbalsta arī autores iniciatīva par administratīvā naudas soda izteiksmi minimālās algas mērījumā, bet nevis konkrētā summā.
visi numura raksti
Gaidis Bērziņš
Skaidrojumi. Viedokļi
Sanācijas iespējas tiesiskais regulējums
Linda Neivalde
Skaidrojumi. Viedokļi
Vai abonents tiek brīdināts par jauniem tarifiem
Pievienotās vērtības nodokļa likmes maiņa abonentiem sniegtajiem elektronisko sakaru pakalpojumiem nevar tikt pielīdzināta tām elektronisko sakaru pakalpojumu līgumu nosacījumu grozījumu prasībām, kādas ir noteiktas Elektronisko ...
3 komentāri
Tiesību prakse
Par Civillikuma 1415. panta piemērošanu
Neatļauta un nepieklājīga darbība, kuras mērķis ir pretējs reliģijai, likumiem vai labiem tikumiem, vai kura vērsta uz to, lai apietu likumu, nevar būt tiesiska darījuma priekšmets; tāds darījums nav spēkā. Prettiesiski ...
Īsziņas
Pagarina termiņu likuma izstrādei
Informācija
Aicina reformēt vēlēšanu sistēmu
AUTORU KATALOGS