Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Informācija

16. Janvāris 2018 /Nr.3 (1009)

Pateicoties juristu dāvinājumam, “Jurista Vārds” pieejams arī jaunākajai lasītāju paaudzei

Pagājušā gada nogalē "Jurista Vārda" 1000. laidiena iznākšanas nedēļā sākās akcija "Uzdāvini "Jurista Vārdu" savai skolai, bibliotēkai, studentam vai skolēnam", kuru rīkot ierosināja vairāki zvērināti advokāti (šo un citu akcijas vēstnešu videoaicinājumi apskatei joprojām ir pieejami "Jurista Vārda" izdevēja – VSIA "Latvijas Vēstnesis" tīmekļa YouTube kontā).

Šīs akcijas mērķis – aicināt juristus dāvināt "Jurista Vārda" 2018. gada abonementu savas dzimtās puses bibliotēkai, absolvētajai skolai vai kādam studentam personīgi, lai veicinātu jauniešu interesi par tieslietām un, iespējams, arī jurista profesijas izvēli.

Par šīs akcijas vēstnešiem kļuva un tās ietvaros "Jurista Vārdu" konkrētam adresātam 2018. gadam abonēja vairāki juristi (zvērināti advokāti) un vēlāk tiem pievienojās vēl citi. Tādējādi "Jurista Vārds" visa šī gada ietvaros ir pieejams: Rīgas Juglas vidusskolā (skolai to dāvināja Egons Rusanovs); Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā (Ģirts Strazdiņš); Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā (Lauris Liepa); Pļaviņu novada bibliotēkā (Dina Gailīte); Mārupes vidusskolā (Mārtiņš Eglītis); Liepājas Universitātē (Linards Muciņš); Dundagas vidusskolā (Zinta Meija); Jaunstrūžānu pamatskolā un Dricānu vidusskolā (Agris Bitāns); Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā (Roberts Molotanovs).

"Jurista Vārda" redakcija pateicas visiem līdzšinējiem akcijas dalībniekiem! Vienlaikus atgādinām, ka šai akcijai nav gala termiņa un valsts simtās jubilejas gadā "Jurista Vārdu" savai dzimtās puses skolai vai bibliotēkai vai arī konkrētam studentam vai skolēnam var dāvināt joprojām.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Pateicoties juristu dāvinājumam, “Jurista Vārds” pieejams arī jaunākajai lasītāju paaudzei. Jurista Vārds, 16.01.2018., Nr. 3 (1009), 17.lpp.
1
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Dina Gailīte
Intervija
Latvijas valstiskās nepārtrauktības doktrīna ir nemainīgi svarīga
Pagājušā gada nogalē pie lasītājiem devās apjomīga monogrāfija "Nepārtrauktības doktrīna Latvijas vēstures kontekstā". Tas ir vairāku vēsturnieku, juristu un politologu kopīgi veidots izdevums, kura centrā ir valsts ...
Jurista Vārds
Notikums
Dītriha Andreja Lēbera balva – profesoram Jānim Lazdiņam
4. janvārī, izcilā vācbaltu jurista un politologa un Latvijas valsts neatkarības atgūšanas veicinātāja prof. Dītriha Andreja Lēbera (Dietrich André Loeber, 1923–2004) 95. dzimšanas dienā, viņa vārdā nosaukto Latvijas Zinātņu ...
Tālavs Jundzis
Juridiskā literatūra
Par valsts nepārtrauktības (kontinuitātes) doktrīnu
Jānis Lazdiņš
Notikums
Dītrihs Andrejs Lēbers – jurists un politologs
Dītrihs Andrejs Lēbers (1923–2004) bija jurists zinātnieks, Ķīles Universitātes profesors (1966–1989). Tomēr viņa zināšanu un interešu loks ievērojami pārsniedza tiesību zinātnes ietvaru. Par profesoru var runāt arī kā par ...
Tiesību prakse
Jaunākais Augstākās tiesas Civillietu departamenta tiesnešu kopsapulces skaidrojums
Otrdien, 9. janvārī, Augstākās tiesas Civillietu departamenta tiesnešu kopsapulce sniedza skaidrojumu par puses pilnvarotā pārstāvja tiesībām piedalīties un izteikties slēgtā tiesas sēdē kopā ar pārstāvamo. Kopsapulci, pamatojoties ...
AUTORU KATALOGS