ŽURNĀLS Akadēmiskā dzīve

12. Septembris 2023 /Nr.37 (1303)

Aicina tiesību zinātņu studentus pieteikties dalībai "Rusanovs & Partneri" Skolā

"Rusanovs & Partneri" Skola ir jauns projekts, ko rīko zvērinātu advokātu birojs "Rusanovs & Partneri", piedāvājot tiesību zinātņu studentiem bez maksas iegūt praktisku pieredzi un papildināt teorētiskās zināšanas, apmeklējot nodarbības pie biroja vadošajiem jomas pārstāvjiem.

"Rusanovs & Partneri" Skolai līdz 24. septembrim aicināti pieteikties tiesību zinātņu studenti, kas pabeiguši vismaz vienu studiju gadu kādā no Latvijas augstskolām.

Projekta ietvaros no oktobra līdz aprīlim reizi mēnesī sestdienā tiesību zinātņu studenti pulcēsies zvērinātu advokātu biroja "Rusanovs & Partneri" telpās, lai piedalītos dažādās nodarbībās (lekcijās, semināros, diskusijās, praktisku kāzusu risināšanā u.c.).

Vairāk par "Rusanovs & Partneri" Skolu var uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem "Rusanovs & Partneri" Skolas mājaslapas sadaļā https://www.rusanovs.lv/rusanovs-un-partneri-skola/.

Lai pieteiktos, pretendentam jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa, kas pieejama no 11. septembra līdz 24. septembrim – https://www.rusanovs.lv/rusanovs-un-partneri-skola/.

Informācija par pieteikšanos pieejama "Rusanovs & Partneri" Skolas mājaslapas sadaļā, kā arī rakstot uz skola@rusanovs.lv.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
ZAB Rusanovs & Partneri Aicina tiesību zinātņu studentus pieteikties dalībai "Rusanovs & Partneri" Skolā. Jurista Vārds, 12.09.2023., Nr. 37 (1303), 12.lpp.
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Dina Gailīte
Numura tēma
Kādēļ sabiedrībai ir nepieciešams atjaunojošais taisnīgums, un kā to veicināt
Šis žurnāla "Jurista Vārds" tematiskais laidiens tapis pēc Dr. iur. Andas Smiltēnas ierosinājuma un ar mērķi popularizēt Latvijas tiesībnieku saimē atjaunojošā taisnīguma (restorative justice) jeb, izmantojot nesen apstiprināto jauno ...
Anda Smiltēna, Natālija Laveniece-Straupmane
Skaidrojumi. Viedokļi
Restorative justice jeb koptaisnība: jēdziens, vēsture un mērķis
Aians D. Marders
Citu pieredze
Jaunā starptautiskā atjaunojošā taisnīguma sistēma: pārskats par triju gadu laikā sasniegto
Inga Putra
Skaidrojumi. Viedokļi
Izlīgšanas nozīme krimināllietas iztiesāšanā
Restorative justice jeb koptaisnība1 ir tiesību institūts, ar kura palīdzību, kriminālprocesā izlīgstot, tiek risināts konflikts starp personu, kas izdarījusi noziedzīgu nodarījumu, un šī nodarījuma rezultātā cietušo personu. ...
2 komentāri
Anvars Zavackis
Skaidrojumi. Viedokļi
Kas ir taisnīguma atjaunošana? Izlīgumu organizēšanas pieredze Valsts probācijas dienestā
AUTORU KATALOGS