Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Saeimas Preses dienests
jaunumi  19. Septembris 2019 / 14:41
Saeima konceptuāli atbalsta nepilngadīgo kriminālatbildības reformu
Saeima ceturtdien, 19. septembrī, pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus Krimināllikumā un Kriminālprocesa likumā, ar kuriem paredzēts īstenot nepilngadīgo kriminālatbildības reformu. Grozījumu mērķis ir samazināt to gadījumu skaitu, kad nepilngadīgajiem piemēro kriminālatbildību, un veicināt viņu veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā un darba tirgū.
Saeimas Preses dienests
jaunumi  18. Septembris 2019 / 16:12
Pilnveidos darba aizsardzības prasību piemērošanu atbilstoši aktuālajām nodarbinātības tendencēm
Saeimas Sociālo un darba lietu komisija trešdien, 18. septembrī, atbalstīja izskatīšanai trešajā lasījumā Darba aizsardzības likuma grozījumus, kas paredz izmaiņas attiecībā uz pašnodarbināto un attālinātajā darbā nodarbināto drošību un veselības aizsardzību. Likuma grozījumi rosināti, ņemot vērā jaunu nodarbinātības formu attīstību, kad aizvien biežāk darbs tiek veikts attālināti ārpus uzņēmumu telpām, un nepieciešamību attiecīgi pielāgot darba ...
Iekšlietu ministrija
jaunumi  18. Septembris 2019 / 13:07
Iekšlietu ministrija īstenos jaunu pieeju stratēģisko mērķu sasniegšanā un darba rezultātu efektivitātes uzlabošanā
Lai nodrošinātu Valsts reformu plāna uzdevumu "Pilnveidot darba snieguma vadības un novērtēšanas sistēmu", Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts kanceleju un Valsts administrācijas skolu, izstrādā Iekšlietu nozares stratēgisko mērķu karti, īstenojot jaunu pieeju svarīgāko snieguma rādītāju definēšanā.
Valsts kontrole
jaunumi  18. Septembris 2019 / 11:13
Pašvaldības aizņemas un būvē uz nebēdu – nepārdomāti projekti uzliek pamatīgu slogu pašvaldību budžetiem nākotnē
Daudzu pašvaldību prakse, aizņemoties valsts budžeta finansējumu pārlieku lielu, pašvaldības reālajai situācijai un vajadzībām neatbilstošu objektu būvniecībai, liecina par īstermiņa domāšanu un bezatbildīgu attieksmi pret saviem nākotnes izdevumiem. Valsts kontrole 15 pašvaldībās vērtēja šādu infrastruktūras projektu ekonomiskā pamatojuma esamību, kā arī to plānošanu un īstenošanu. Revīzijā atklājās visnotaļ bēdīga nākotnes aina. Lielākā daļa ...
Iekšlietu ministrija
jaunumi  18. Septembris 2019 / 08:57
Augstāko izglītību tiesībaizsardzības iestāžu speciālistiem nodrošinās Rīgas Stradiņa universitāte
Otrdien, 17. septembrī, Ministru kabinets pieņēma zināšanai Informatīvo ziņojumu “Par valsts universitātes izvēli tiesībaizsardzības iestāžu speciālistu sagatavošanai un atbilstoša normatīvā regulējuma izstrādes nepieciešamību” un atbalstīja priekšlikumu noslēgt vienošanos ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), lai veiktu Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu un atsevišķu citu tiesībaizsardzības iestāžu vecāko speciālistu apmācību RSU.
RĀDĪT VĒL / 20953