Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Konkurences padome
jaunumi  11. Oktobris 2019 / 14:01
Konkurences padome aicina pieteikt nejēdzīgākos šķēršļus konkurencei
Konkurences padome (KP) aicina piedalīties akcijā “Nejēdzīgākais šķērslis konkurencei”, kurā jāpiesaka likumos, Ministru kabineta noteikumos, pašvaldību saistošajos noteikumos un citos normatīvajos aktos iekļautie nepamatotie ierobežojumi konkurencei vai uzņēmējdarbībai. Akcijas mērķis ir identificēt nepamatotos šķēršļus un rosināt to novēršanu.
Satversmes tiesa
jaunumi  11. Oktobris 2019 / 10:58
Satversmes tiesas tiesnesis Aldis Laviņš Baltijas tiesnešu asociācijas konferencē runā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu civillietās
26. septembrī Satversmes tiesas tiesnesis Aldis Laviņš piedalījās Baltijas tiesnešu asociācijas konferencē, kurā uzstājās ar priekšlasījumu “Morālā kaitējuma atlīdzināšana civillietās”. Konference norisinājās Mētagusē, Igaunijā, to apmeklēja visu līmeņu Latvijas tiesu tiesnešu delegācija.
Augstākā tiesa
jaunumi  11. Oktobris 2019 / 08:56
Starptautiskā konferencē dalās pieredzē par vēstures izmantošanu Augstākās tiesas komunikācijā
Starptautiskā konferencē “Tiesas un komunikācija”, kas 10. un 11. oktobrī notiek Budapeštā, Ungārijā, ar priekšlasījumu uzstājās Augstākās tiesas starptautiskās sadarbības speciāliste Iveta Jaudzema. Viņa savā uzrunā klātesošajiem vēstīja, kā vēsture var būt labs instruments tiesas komunikācijā ar sabiedrību.
Satversmes tiesa
jaunumi  10. Oktobris 2019 / 14:07
Ierosināta lieta par normām, kas noteic izmeklēšanas iestāžu, prokuratūras un tiesas nepamatotas rīcības dēļ radītā nemantiskā kaitējuma atlīdzināšanas kārtību
Satversmes tiesas 1. kolēģija 2019. gada 9. oktobrī ierosināja lietu “Par Kriminālprocesā un administratīvo pārkāpumu lietvedībā nodarītā kaitējuma atlīdzināšanas likuma 14. panta ceturtās daļas un pārejas noteikumu 4. punkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 1. pantam un 92. panta trešajam teikumam”.
Biznesa augstskola "Turība"
jaunumi  9. Oktobris 2019 / 09:38
Biznesa augstskola "Turība" uzsāk projekta realizāciju mediatoru un advokātu sadarbības veicināšanai
8. oktobrī Biznesa augstskola "Turība" uzsāka JUSTICE programmas projekta Cooperation Development among Mediators and Lawyers īstenošanu. Projekts paredzēts sadarbības veicināšanai starp mediatoriem un advokātiem pārrobežu ģimenes tiesību lietās. Projekta mērķis ir turpināt aktivitātes mediācijas jomā – izstrādāt jaunus mācību materiālus, kā arī četrās projekta partneru valstīs – Latvijā, Austrijā, Itālijā un Lietuvā – apmācīt mediatorus un ...
Tieslietu ministrija
jaunumi  8. Oktobris 2019 / 14:13
MK atbalsta jauna partiju finansēšanas modeļa izveidi Latvijā
Otrdien, 8. oktobrī, Ministru kabinets atbalstīja grozījumus Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā, lai mazinātu partiju finansiālo atkarību no privātajiem ziedojumiem un ziedotāju ietekmes. Valsts budžeta finansējuma saņemšanas gadījumā tiks samazināts fizisko personu ziedojumu, biedru naudas un iestāšanās naudas kopējais limits – no 50 līdz 12 minimālajām mēnešalgām (šobrīd no 21 500 eiro līdz 5160 eiro).
RĀDĪT VĒL / 21089