Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Konkurences padome
jaunumi  3. Aprīlis 2020 / 13:24
Latvijas un Lietuvas konkurences iestādes apvieno spēkus pārrobežu pārkāpumu izmeklēšanā
Ņemot vērā pārrobežu konkurences tiesību pārkāpumu sarežģītību, to efektīvai izmeklēšanai konkurences iestādes apvieno spēkus - nodrošina informācijas apmaiņu par gūtajiem pierādījumiem un koordinēti īstenoto procesuālās darbības jeb nepieteiktus uzņēmumu apmeklējumus pārkāpuma skartajās valstīs. Nupat Lietuvas konkurences iestāde pierādījumu trūkuma dēļ izbeigusi 23 mēnešu ilgu izmeklēšanu, kas tika nodrošināta arī ar Latvijas Konkurences padomes ...
Saeimas Preses dienests
jaunumi  3. Aprīlis 2020 / 12:43
Saeima pieņem likumu par valsts institūciju un privātpersonu tiesībām un pienākumiem ārkārtējās situācijas laikā
Saeima piektdien, 3. aprīlī, galīgajā lasījumā kā steidzamu pieņēma likumu par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību. Ar likumu noteikti valsts institūciju darbības pamatprincipi un atsevišķas valsts institūciju un privātpersonu tiesības un pienākumi valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai.
Saeimas Preses dienests
jaunumi  3. Aprīlis 2020 / 11:21
Palielina sodu par ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu pārkāpšanu
Saeima piektdien, 3. aprīlī, galīgajā lasījumā pieņēma par steidzamiem atzītos grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā. Ar tiem paaugstināts naudas sods par epidemioloģiskās drošības prasību, kā arī par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu. Tāpat noteikta administratīvā atbildība par dīkstāves pabalsta saņemšanas prasību pārkāpšanu.
Ekonomikas ministrija
jaunumi  2. Aprīlis 2020 / 16:27
Valdība paplašina atbalsta saņēmēju loku dīkstāves pabalstam un nodokļu brīvdienām
Ministru kabineta 2. aprīļa sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 26. marta noteikumos Nr.165 “Noteikumi par Covid-19 krīzē skartiem darba devējiem, kuri kvalificējas dīkstāves pabalstam un nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadalei termiņos vai atlikšanai uz laiku līdz trim gadiem”, precizējot atbalsta saņemšanas prasības, atbilstoši kurām plašāks krīzes skarto uzņēmēju loks varēs pieteikties dīkstāves pabalstam un nodokļu brīvdienām.
Tieslietu ministrija
jaunumi  2. Aprīlis 2020 / 14:49
Bordāns: Par nepatiesas informācijas sniegšanu dīkstāves pabalsta saņemšanai paredzēs administratīvo atbildību
Ceturtdien, 2. aprīlī, Ministru kabinets atbalstīja Tieslietu ministrijas izstrādātos grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredz administratīvo atbildību par dīkstāves pabalsta saņemšanas noteikumu pārkāpšanu - informācijas neiesniegšanu vai nepatiesas informācijas sniegšanu Valsts ieņēmumu dienestam.
RĀDĪT VĒL / 22038