Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Augstākā tiesa
jaunumi  14. Marts 2019 / 16:06
Atstāj spēkā lēmumu atbrīvot pieteicēju no dienesta Zemessardzē
Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departaments 13. martā noraidīja pieteicēja kasācijas sūdzību par Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru atstāts spēkā lēmums atbrīvot viņu no dienesta Zemessardzē. Senāts spriedumā atzīst – lai arī apgabaltiesa spriedumā nav pareizi interpretējusi strīdus tiesību normu uz pārsūdzētā lēmuma pieņemšanas dienu, tomēr tiesas gala slēdziens noraidīt pieteikumu ir pareizs.
Tiesībsarga birojs
jaunumi  14. Marts 2019 / 13:36
Tiesībsarga komentārs par ECRI ziņojumu
5. martā Eiropas Padomes (EP) Komisija pret rasismu un neiecietību (ECRI) publicēja piekto ziņojumu par Latviju. ECRI institūcijas mērķis ir cīņa pret rasismu, rasu diskrimināciju, ksenofobiju, antisemītismu un neiecietību Eiropā. ECRI pārskata EP dalībvalstu tiesību aktus un politiku saistībā ar rasisma un neiecietības novēršanu, kā arī izsaka rekomendācijas dalībvalstīm un novēro to izpildi.
Saeimas Preses dienests
jaunumi  13. Marts 2019 / 16:29
Ārlietu komisija galīgajā lasījumā atbalsta likumprojektu personu tiesību aizsardzībai pārejas periodā pēc Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES
Ārlietu komisija trešdien, 13. martā, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzīto likumprojektu, ar kuru paredzēts nodrošināt tiesisko sadarbību un personu tiesību aizsardzību pārejas periodā pēc Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES).
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
jaunumi  13. Marts 2019 / 11:54
PTAC pievienojas starptautiskam aicinājumam uzlabot Apple un Google lietotņu veikalus
PTAC aicina Apple un Google veikt labojumus aplikāciju (lietotņu) veikalos, lai programmu nodrošinātāji būtu spējīgi informēt patērētājus par viņu konfidencialitātes politiku attiecībā uz datu izmantošanu. PTAC aicinājumā pievienojas 26 patērētāju uzraudzības iestādēm no visas pasaules, šī ir pirmā reize kad tik liels skaits patērētāju iestāžu apvienojas kopīga mērķa vārdā. Sankcijas, kuras tiks apspriestas gadījumā, ja Apple un Google turpina neatbildēt ...
RĀDĪT VĒL / 20042