Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

LU Juridiskā fakultāte
žurnāls 
Latvijas Universitātes studentu komanda uzvar Oksfordas universitāti un kļūst par Eiropas Cilvēktiesību tiesas procesa izspēles uzvarētājiem
4. jūnijā noslēdzās Eiropas Cilvēktiesību tiesas procesa izspēles sacensības (European Human Rights Moot Court Competition), kurās finālā uzvaru guva Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) studentu komanda, spēlējot pret komandu no Oksfordas universitātes. Šogad izspēlē piedalījās 68 komandas no 33 valstīm.
Latvijas Republikas prokuratūra
jaunumi  5. Jūnijs 2020 / 12:45
Ārkārtējās situācijas laikā izsniegta apsūdzība attālināti elektroniskā vidē
Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors pirmo reizi attālināti, izmantojot videokonferences režīmu, e-parakstu un portālu latvija.lv, pārbaudīja personas identitāti, izsniedza apsūdzību un veica procesuālās darbības ar apsūdzēto, kas saistībā ar ārkārtējo situāciju nevarēja ierasties Latvijā. Apsūdzētais atradās Lielbritānijā.
Tieslietu ministrija
jaunumi  4. Jūnijs 2020 / 05:57
Saeimā izskatīs TM iesniegtos priekšlikumus kriminalizēt nelikumīgu tabakas izstrādājumu realizāciju neatkarīgi no daudzuma
Ceturtdien, 4. jūnijā, Saeima izskatīs Tieslietu ministrijas vadītajā pastāvīgajā Krimināllikuma darba grupā izstrādātos Krimināllikuma grozījumus par kriminālatbildības noteikšanu saistībā ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu realizāciju. Tos atbalsta arī Iekšlietu ministrija un Valsts policija.
Saeimas Preses dienests
jaunumi  4. Jūnijs 2020 / 05:53
Saeimas Juridiskā komisija atbalsta likumu grozījumus efektīvākam tiesībaizsardzības iestāžu darbam
Lai veicinātu efektīvāku tiesībaizsardzības iestāžu darbu, kā arī paātrinātu izmeklēšanas procesu, Saeimas Juridiskās komisijas deputāti trešdien, 3. jūnijā, lēma virzīt galīgajam lasījumam Saeimā grozījumus Krimināllikumā, Kriminālprocesa likumā un likumā par “Par Krimināllikuma spēkā stāšanās un piemērošanas kārtību”. Grozījumi izstrādāti Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijā.
Satversmes tiesa
jaunumi  4. Jūnijs 2020 / 05:50
Valsts prezidents Egils Levits tiekas ar Satversmes tiesas tiesnešiem
3. jūnijā Valsts prezidents Egils Levits apmeklēja Satversmes tiesu. Valsts prezidents un Satversmes tiesas tiesneši konstitucionālo orgānu dialoga ietvaros runāja par Satversmes tiesas darba nepārtrauktību ārkārtējās situācijas apstākļos, konstitucionālo tiesību aktualitātēm Latvijā un jautājumiem, kas saistās ar Satversmes tiesas spriedumu izpildi. Tika skarti arī jautājumi par sabiedrībai aktuālām tēmām, tostarp nevienlīdzības mazināšanu.
Tieslietu ministrija
jaunumi  3. Jūnijs 2020 / 14:17
Finansiālu ieguvumu dēļ rosina jaunā Liepājas cietuma būvniecību uzsākt gadu ātrāk – 2021. gadā
Ceturtdien, 4. jūnijā, Ministru kabinets skatīs Tieslietu ministrijas (TM) rosinājumu pārskatīt jaunā Liepājas cietuma būvniecības uzsākšanas termiņu, to pārceļot vienu gadu agrāk nekā bija plānots - uzsākot cietuma būvniecību jau 2021. gadā. TM ieskatā šo iniciatīvu Covid-19 kontekstā šobrīd pamato vairāki tieslietu nozarei un valsts ekonomikai kopumā svarīgi faktori ar mērķi aktivizēt ekonomiskos procesus, ātrāk īstenojot ieslodzījuma vietu un sodu ...
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs
jaunumi  3. Jūnijs 2020 / 12:20
2019. gadā samazinājies kreditēšanas apjoms, palielinājies izsniegto kredītlīniju apjoms
Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) sagatavotais pārskats par nebanku patērētāju kreditēšanas tirgus darbību liecina, ka kreditēšanas portfelis nebanku sektorā 2019. gadā kopumā ir audzis par 7,4% sasniedzot 764,33 milj. EUR. Tomēr ir samazinājies no jauna izsniegto kredītu apjoms par 5,17% jeb 32,59 milj. EUR. Samazinājums no jauna izsniegto kredītu apjomos vērojams vairākos patērētāju kreditēšanas segmentos – hipotekārajos, distances kredītos, ...
sargs.lv
jaunumi  3. Jūnijs 2020 / 10:25
Aicina katru iepazīties ar bukletu "Kā rīkoties krīzes gadījumā"
Jaunā informatīvā materiāla – bukleta “Kā rīkoties krīzes gadījumā” mērķis ir veicināt Latvijas sabiedrības noturību pret dažāda veida krīzēm. Tā šorīt “Latvijas Radio” raidījumā “Labrīt” sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Aizsardzības ministrija izveidoto bukletu par rīcību ārkārtas situācijās prezentēs šodien un turpmāk tas elektroniski būs pieejams portālā “Sargs.lv”.
RĀDĪT VĒL / 22373