Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Augstākā tiesa
jaunumi  9. Aprīlis 2020 / 15:37
Senāts atstāj negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru atcelts detālplānojums zemesgabalam 36. līnijā, Jūrmalā
Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 31. martā, izskatot lietu par Jūrmalas pilsētas domes apstiprināto detālplānojumu zemesgabalam 36. līnijā, Jūrmalā, kurā atradās restorāns „36. līnija”, atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru minētais detālplānojums atcelts.
Maksātnespējas kontroles dienests
jaunumi  9. Aprīlis 2020 / 15:34
No Darbinieku prasījumu garantiju fonda 2020. gada 1. ceturksnī izmaksāti 594 378 eiro
2020. gada 1. ceturksnī Maksātnespējas kontroles dienests no darbinieku prasījumu garantiju fonda ir izmaksājis naudas līdzekļus 597 378 eiro apmērā 23 maksātnespējīgo uzņēmumu 506 darbinieku prasījumu apmierināšanai. Vidējā viena darbinieka prasījumu segšanai piešķirtā summa 2020. gada 1. ceturksnī bija 1172 eiro.
Tieslietu ministrija
jaunumi  9. Aprīlis 2020 / 10:43
Jautājumi un atbildes par tiesu procesu norisi atbilstoši likumam "Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību"
Jautājumi un atbildes par tiesu procesu norisi atbilstoši likumam "Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību" CIVILLIETAS 1. Kuru civillietu skatīt un kuru neskatīt rakstveida procesā? Tiesa vispārējās prasības tiesvedības kārtībā nodrošina civillietu izskatīšanu: Mutvārdu procesā – tikai tās lietas, kas saistītas ar nozīmīgu personas tiesību aizskārumu un objektīvu steidzamību un kuras nevar izskatīt ...
Konkurences padome
jaunumi  9. Aprīlis 2020 / 10:24
Konkurences padome informē mazumtirgotājus un piegādātājus par NMPAL piemērošanu COVID-19 krīzes laikā
Konkurences padome (KP) informē, ka ārkārtējās situācijas laikā mazumtirgotājiem sadarbībā ar piegādātājiem ir jāievēro godīgas mazumtirdzniecības principi atbilstīgi Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likumā (NMPAL) noteiktajam. Neskatoties uz to, ka piegādātāji krīzes laikā atsevišķām preču grupām nespēj nodrošināt būtiski lielāku pasūtījumu izpildi, tas nav pamats, lai mazumtirgotāji noteiktu netaisnīgas sankcijas.
Valsts kanceleja
jaunumi  8. Aprīlis 2020 / 09:16
Valdība pagarina ārkārtējo situāciju līdz 12. maijam
Turpinot darbu pie Covid-19 izplatības ierobežošanas un ar to saistīto seku novēršanas, Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējās situācijas termiņu un pieņēmis vairākus lēmumus papildus jau spēkā esošajiem pasākumiem, tādā veidā nodrošinot valsts, pašvaldību un citu pakalpojumu sniedzēju darbu un sadarbību krīzes laikā. Lēmumi par ierobežojumu termiņa pagarinājumu ir pieņemti saskaņā ar epidemiologu rekomendācijām un rūpējoties par sabiedrības ...
Kultūras ministrija
jaunumi  7. Aprīlis 2020 / 14:59
Uz dīkstāves pabalstu varēs pretendēt arī pašnodarbinātās personas – autoratlīdzību saņēmēji
Valdība 7. aprīļa sēdē lēma atbalstīt Kultūras ministrijas (KM) priekšlikumu paplašināt pašnodarbināto personu loku, kuras var pretendēt uz dīkstāves pabalstu Covid-19 izraisītās ārkārtējās situācijas laikā. Līdz ar valdības lēmuma stāšanos spēkā, dīkstāves pabalstam VID varēs pieteikties arī autortiesību un blakustiesību īpašnieki, kuri saņem autoratlīdzības.
RĀDĪT VĒL / 22077