Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Tiesību prakse

5. Jūlijs 2005 /Nr.24 (379)

Par sūdzību iesniegšanu administratīvajā tiesā
1 komentāri

Likums paredz iespēju pārsūdzēt tiesā iestādes starplēmumu par iesnieguma izskatīšanas termiņa pagarināšanu kā atsevišķu svarīgu iestādes procesuālu darbību, kas būtiski var ietekmēt lietas iznākumu. Uz šādu lēmumu attiecas īpaša pārsūdzēšanas kārtība, kas ir atsevišķi izdalīta no administratīvā akta pārsūdzēšanas. Tā paredz nevis pieteikuma, bet sūdzības iesniegšanu par lēmumu.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
interesents-jurists
5. Jūlijs 2005 / 22:34
0
ATBILDĒT
tas patiešā, labi, ka publicē šādus nolēmumus par mazāk zināmiem APL elementiem. Prieks lasīt un arī cilvēki (drīzāk jau gan juristi) būs vairāk informēti, jo grūti ir pamanīt šo vienu daļu APL 64.pantā, kas patiesībā ir vesels tiesību institūts - būtisku strplēmumu pārsūdzēšana.
visi numura raksti
Ilga Neimane
Skaidrojumi. Viedokļi
Konstitucionālā kontrole īpašuma tiesību aizsardzībā
Latvijas valsts iekšējā organizatoriskajā uzbūvē, tās ikdienas darbībā, piemērojot tiesību normas, un tās personāla kvalifikācijā vēl daudz darāmā, lai cilvēktiesības un indivīdu intereses automātiski kļūtu par jebkuras ...
Edgars Pastars
Citu pieredze
Kaimiņvalstu konstitucionālo tiesu sadarbība turpinās
Sadarbība starp vairāku valstu konstitucionālajām tiesām allaž bijusi ļoti aktīva, kas skaidrojams arīdzan ar kopīgajām problēmām, kādas šīs tiesas sastop savā ikdienas darbā. Turklāt katrā valstī ir tikai viena šāda tiesa.
Jānis Pleps
Juridiskā literatūra
Kas jāzina biedrības biedram
1 komentāri
Linda Reisa
Juridiskā literatūra
Praktisks ceļvedis tiesiskai sadarbībai civillietās
Iveta Ceple
Eiropas telpā
Eiropas Kopienas sankcijas par direktīvu neieviešanu
Raksta mērķis ir sniegt priekšstatu par Eiropas Kopienas dibināšanas līgumā paredzēto pret dalībvalstīm vērsto sankciju par Eiropas Kopienas tiesību pārkāpuma, konkrēti, par direktīvas neieviešanu dalībvalsts nacionālajās ...
AUTORU KATALOGS