Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Eiropas telpā

5. Jūlijs 2005 /Nr.24 (379)

Eiropas Kopienas sankcijas par direktīvu neieviešanu
Iveta Ceple
zvērināta advokāte 

Raksta mērķis ir sniegt priekšstatu par Eiropas Kopienas dibināšanas līgumā paredzēto pret dalībvalstīm vērsto sankciju par Eiropas Kopienas tiesību pārkāpuma, konkrēti, par direktīvas neieviešanu dalībvalsts nacionālajās tiesībās, procedūru un praksi. Rakstā tiks izskatīta gan pirmstiesas administratīvā procedūra (īpaši, kad to ierosina Eiropas Kopienas Komisija), gan sīkāk aprakstīta iespējami sekojošā Eiropas Kopienu tiesas procedūra. Īsumā tiks ieskicēti arī Eiropas Kopienu tiesas praksē izvirzītie principi šajās lietās.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Ilga Neimane
Skaidrojumi. Viedokļi
Konstitucionālā kontrole īpašuma tiesību aizsardzībā
Latvijas valsts iekšējā organizatoriskajā uzbūvē, tās ikdienas darbībā, piemērojot tiesību normas, un tās personāla kvalifikācijā vēl daudz darāmā, lai cilvēktiesības un indivīdu intereses automātiski kļūtu par jebkuras ...
Edgars Pastars
Citu pieredze
Kaimiņvalstu konstitucionālo tiesu sadarbība turpinās
Sadarbība starp vairāku valstu konstitucionālajām tiesām allaž bijusi ļoti aktīva, kas skaidrojams arīdzan ar kopīgajām problēmām, kādas šīs tiesas sastop savā ikdienas darbā. Turklāt katrā valstī ir tikai viena šāda tiesa.
Jānis Pleps
Juridiskā literatūra
Kas jāzina biedrības biedram
1 komentāri
Linda Reisa
Juridiskā literatūra
Praktisks ceļvedis tiesiskai sadarbībai civillietās
Tiesību prakse
Par sūdzību iesniegšanu administratīvajā tiesā
Likums paredz iespēju pārsūdzēt tiesā iestādes starplēmumu par iesnieguma izskatīšanas termiņa pagarināšanu kā atsevišķu svarīgu iestādes procesuālu darbību, kas būtiski var ietekmēt lietas iznākumu. Uz šādu lēmumu attiecas ...
1 komentāri
AUTORU KATALOGS