ŽURNĀLS Tiesību politika

3. Maijs 2022 /Nr.18 (1232)

Uzlabos Uzņēmuma reģistra datu pieejamību sankciju kontekstā

Līdz 9. maijam sabiedrības līdzdalībai nodots Tieslietu ministrijas izstrādātais likumprojekts "Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru""1 (turpmāk – Likumprojekts). Piedāvājam izvilkumus no Likumprojekta sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojuma (anotācijas).

Likumprojekta mērķis ir nodrošināt informācijas pieejamību par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā (turpmāk – Uzņēmumu reģistrs) reģistrēto tiesību subjektu sasaisti ar starptautiski vai nacionālā līmenī noteiktu sankciju subjektiem, uz kuriem attiecas dažādi ierobežojumi.

Likumprojekts sagatavots, lai pilnveidotu Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā (turpmāk – Sankciju likums) paredzēto starptautisko organizāciju un Latvijas Republikas nacionālo sankciju piemērošanu.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Egils Levits
Tiesību politika
Satversmes simtgade jaunajos ģeopolitiskajos apstākļos
Ringolds Balodis, Jānis Pleps
Skaidrojumi. Viedokļi
Atskatoties uz Satversmes simts gadiem: Latvijas valsts pamatlikuma plusi un mīnusi
1 komentāri
Notikums
Kā uz mūsu simtgadīgo Satversmi raugās skolēni  
2021. gada nogalē tika izsludināts un 2022. gada februārī noslēdzās jau piektais Satversmes tiesas rīkotais zīmējumu un domrakstu konkurss skolēniem par Latvijas Republikas Satversmi. Arī "Jurista Vārda" redakcijai tika piedāvāts ...
Erlens Kalniņš
Skaidrojumi. Viedokļi
Kopīpašuma izbeigšanas regulējums un tā reforma. II. Salīdzinājums ar ārvalstīm
Inese Lībiņa-Egnere
Mūsu autors
Iepazīstieties: JV autore Inese Lībiņa-Egnere
Juridisko zinātņu doktore, studējusi Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un Freiburgas Alberta Ludviga universitātes Juridiskajā fakultātē Vācijā. 13. Saeimas deputāte un Saeimas priekšsēdētājas biedre, Saeimas Juridiskās ...
AUTORU KATALOGS