ŽURNĀLS Informācija

4. Jūlijs 2023 /Nr.27 (1293)

Latvijas Zvērinātu advokātu padomē

Informācija par Latvijas Zvērinātu advokātu padomē (Padome) laikposmā no 2023. gada 1. jūnija līdz 2023. gada 20. jūnijam pieņemtajiem lēmumiem.

Par uzņemšanu zvērinātu advokātu skaitā

Ar Padomes 2023. gada 20. jūnija lēmumu Nr. 184 Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā zvērinātu advokātu skaitā uzņemti: Jānis Kāršenieks, Anete Marhele, Inta Masaļska, Kārlis Orleāns, Renāte Riekstiņa, Agneta Rumpa, Jānis Sarāns, Anastasija Udota, Normunds Vaiteiks.

Praktizēšanas vietas jaunuzņemtajiem advokātiem tiks noteiktas pēc zvēresta nodošanas.

 

Par atskaitīšanu

Ar Padomes 2023. gada 12. jūnija lēmumu Nr. 175 no Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas atskaitīts zvērināta advokāta palīgs Mikijs Zīmecs ar 2023. gada 15. jūniju pēc paša vēlēšanās.

 

Par darbības apturēšanu

Ar Padomes 2023. gada 2. jūnija lēmumu Nr. 169 darbības apturēšana Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā pagarināta zvērinātam advokātam Didzim Kalniņam līdz 2024. gada 17. maijam.

Ar Padomes 2023. gada 15. jūnija lēmumu Nr. 176 darbība Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā apturēta zvērinātam advokātam Elvijam Vēberam saistībā ar iecelšanu apgabaltiesas tiesneša amatā, sākot no 2023.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Maira Pužule
Skaidrojumi. Viedokļi
Valsts pozitīvie pienākumi vēlētāju gribas aizsardzībai sociālajos tīklos
Dina Gailīte
Juridiskā literatūra
Vai tiesību vēsture ļauj vērtēt mūsdienu Latvijas kriminālprocesa attīstības problēmas  
Šī gada 16. jūnijā tika svinīgi atklāta ievērojamā krimināltiesību advokāta un vienlaikus arī ilggadēja "Jurista Vārda" publikāciju autora Egona Rusanova zinātniskā monogrāfija, kas veltīta starpkaru perioda Latvijas ...
Ronalds Vītols, Jānis Uzulēns
Skaidrojumi. Viedokļi
Līguma nepildīšana kā pamats izslēgt no dalības iepirkumā
Agnese Pūga
Skaidrojumi. Viedokļi
Īpašā upura koncepts un tā izpratne administratīvo tiesu praksē Latvijā
Tiesību zinātnē nav daudz tematu, par kuriem varētu sacīt, ka tajos ir panākta vienprātība, taču šķiet, ka apgalvot – valsts pārvaldes prettiesiska rīcība ir kā viens no valsts atbildības priekšnoteikumiem –, nebūt nav tāda ...
Mērija Elizabete Kalniņa
Skaidrojumi. Viedokļi
Laulāto līdztiesība kopīgās mantas pārvaldībā laulāto likumiskajās mantiskajās attiecībās
Civillikuma šobrīd spēkā esošās redakcijas 89. panta otrajā daļā ir iekļauta laulāto kopīgās mantas legāldefinīcija: viss, ko laulības laikā laulātie iegūst kopīgi vai viens no viņiem, bet ar abu laulāto līdzekļiem vai ar ...
AUTORU KATALOGS