Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

9. Janvāris 2019 / 14:38

Izskatīta disciplinārlieta pret zvērinātu tiesu izpildītāju

Zvērinātu tiesu izpildītāju disciplinārlietu komisija 2019. gada 8. janvāra sēdē izskatīja tieslietu ministra 2018. gada 11. novembrī ierosināto disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītāju.

Disciplinārlietu komisija pieņēma lēmumu, kurā konstatēts, ka zvērināta tiesu izpildītāja pieļauto normatīvo aktu pārkāpumu rezultātā ievesta izpildu lieta uz tāda dokumenta pamata, kas nav uzskatāms par izpildu dokumentu Civilprocesa likuma izpratnē, uzturlīdzekļu piedziņas lietā nav veiktas darbības likumā noteiktajā kārtībā un neatrodas visi dokumenti par zvērināta tiesu izpildītāja veiktajām darbībām, zvērināts tiesu izpildītājs nespēja uzrādīt izpildu lietu, kurai jāatrodas arhīvā, nav pamatotas zvērināta tiesu izpildītāja darbības attiecībā uz maksājumu piesaisti Izpildu lietu reģistrā izbeigtās izpildu lietās.

Izvērtējot konstatētos apstākļus, zvērināta tiesu izpildītāja paskaidrojumus, konstatētā disciplinārpārkāpuma raksturu un būtību, kā arī ziņas, kas raksturo iepriekšējo darbu zvērināta tiesu izpildītāja amatā, disciplinārlietu komisija nolēma izteikt zvērinātam tiesu izpildītājam rājienu.

0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
19. Marts / 15:37
Bibliotekārus iepazīstina ar “Latvijas Vēstneša” platformas iespējām
19. Marts / 14:03
Viltotu un pirātisku ražojumu starptautiskās tirdzniecības vērtība sasniedz teju 460 miljardus eiro
19. Marts / 12:24
Apstiprina Rajona (pilsētas) tiesu priekšsēdētāja, vietnieka un tiesu namu priekšsēdētāja izvirzīšanas un iecelšanas amatā kārtību
19. Marts / 12:14
MK atbalsta akcionāru ilgtermiņa iesaistīšanas veicināšanu akciju sabiedrību pārvaldē
19. Marts / 12:13
Izstrādātas Vadlīnijās taisnīga patērētāja kreditēšanas līguma sastādīšanai
AUTORU KATALOGS