Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

6. Oktobris 2021 / 12:24

KNAB aicina piedalīties pretkorupcijas datu hakatonā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu un "Sabiedrību par atklātību - Delna" aicina datu analītiķus, studentus, programmētājus un citus interesentus 15. un 16. oktobrī piedalīties "Korupcijas risku identificēšanas ideju hakatonā". Pasākuma mērķis ir ģenerēt idejas un radīt tehnoloģiskus vai analītiskus produktus, kas varētu palīdzēt identificēt korupcijas riskus publiskajā pārvaldē.

Hakatonā īpaši aicināti piedalīties datu analītiķi, datu zinātnieki, programmētāji, žurnālisti, sabiedriskie aktīvisti, studenti, kā arī citi interesenti. Pasākumā paredzēts izmantot Iepirkumu uzraudzības biroja, Uzņēmumu reģistra, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras atvērtos un speciāli pasākumam sagatavotos datus, kā arī KNAB un Valsts ieņēmumu dienesta publiskās datubāzes.

KNAB aicina interesentus līdz 10. oktobrim pieteikties dalībai pretkorupcijas datu hakatonā, aizpildot elektronisko reģistrācijas anketu. Dalība hakatonā ir bezmaksas, un labāko ideju un tehnoloģisko vai analītisko produktu autori tiks apbalvoti.

Hakatons notiks klātienē, un pasākuma dalībniekiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu, vai negatīvs laboratorisko analīžu rezultāts.

Pasākumu līdzorganizē Valsts administrācijas skola no projekta "Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomā" līdzekļiem.

Pasākumu līdzorganizē Valsts administrācijas skola no projekta “Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomā” līdzekļiem.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
28. Oktobris / 14:43
Videogids: kā lietot juristavards.lv publikāciju datubāzi  
28. Oktobris / 14:36
Satversmes tiesa noslēdz pieredzes apmaiņas projekta ar Moldovas Konstitucionālo tiesu pirmo posmu
28. Oktobris / 14:00
Plāno noteikt kriminālatbildību par viltota Covid-19 sertifikāta iegādāšanos un izmantošanu
28. Oktobris / 09:02
Tiesībsargs: Vakcinācijas pienākuma izpildi nevar uzlikt tieši
27. Oktobris / 16:01
Andrejs Judins: Valsts uzdevums – nodrošināt sabiedrībai objektīvu informāciju par Covid-19
AUTORU KATALOGS