Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Tieslietu ministrija
jaunumi  22. Marts 2019 / 10:10
Norisinās starptautiskā konference "Apzinātie PSRS okupācijas režīma radītie zaudējumi Baltijā"
Piektdien, 22. martā, Tieslietu ministrijā norisinās starptautiskā konference "Apzinātie PSRS okupācijas režīma radītie zaudējumi Baltijā", kurā dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas uz zinātniski pamatotas metodoloģijas pamata sniegs pārskatāmu informāciju par pētījumos konstatētajiem faktiem, kas atklājās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas arhīvos atrodamajos PSRS laika oriģinālajos dokumentos.
Augstākā tiesa
jaunumi  22. Marts 2019 / 10:02
Tieslietu padome skatīs jautājumu par tiesnešu imunitātes atcelšanu administratīvo pārkāpumu lietās un atstādināšanu no amata
Tieslietu padome 25. marta sēdē skatīs jautājumu par tiesneša atstādināšanas no amata procesu, paredzot Tiesnešu disciplinārkolēģijas kompetenci pēc savas iniciatīvas atstādināt tiesnesi no amata disciplinārlietas izskatīšanas laikā, kā arī pilnvaras disciplinārlietas ierosinātājam vienlaikus ar disciplinārlietas ierosināšanu izteikt priekšlikumu Tiesnešu disciplinārkolēģijai par tiesneša atstādināšanu no amata.
Augstākā tiesa
jaunumi  22. Marts 2019 / 09:11
Stājas spēka spriedums strīdā starp Latvijas Zinātņu akadēmiju un “Rīgas koncertzāli”
Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments 21. martā, rīcības sēdē izvērtējot atbildētājas – SIA “Rīgas koncertzāle” – kasācijas sūdzību par Latgales apgabaltiesas spriedumu Latvijas Zinātņu akadēmijas prasības lietā par bijušā telpu nomnieka izlikšanu no aizņemtajām telpām, pieņēma lēmumu neierosināt lietā kasācijas tiesvedību. (Lieta SKC-624/2019; C29348116).
Satversmes tiesa
jaunumi  21. Marts 2019 / 16:41
Satversmes tiesu apmeklē tieslietu ministrs Jānis Bordāns
21. martā Satversmes tiesu oficiālā vizītē apmeklēja tieslietu ministrs Jānis Bordāns un ministra biroja vadītājs Aldis Bukšs. Tieslietu ministrijas delegāciju uzņēma Satversmes tiesas tiesneši pilnā sastāvā. Tikšanās laikā puses apsprieda ar tiesu varu saistītas aktualitātes, kā arī pievērsās vairākiem jautājumiem par tiesiskuma stiprināšanu Latvijā un sabiedrības uzticības tiesu varai veicināšanu.
Augstākā tiesa
jaunumi  21. Marts 2019 / 12:35
Saeima Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amatā ievēl Kristīni Bērziņu
Saeima ceturtdien, 21. martā, Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja amatā ievēlēja CVK Informācijas nodaļas vadītāju Kristīni Bērziņu. Tāpat parlaments amatā ievēlēja septiņus CVK locekļus – Edgaru Baldunčiku, Ritvaru Eglāju, Sofiju Grīnvaldi, Dzintru Kusiņu, Aleksandru Maļcevu, Sigordu Stradiņu un Valdi Verneru.
RĀDĪT VĒL / 20090