JAUNUMI

24. Maijs 2023 / 09:06

Notiks Noziedzības novēršanas padomes sēde

Piektdien, 26. maijā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir sasaucis Noziedzības novēršanas padomes (NNP) sēdi, reaģējot uz nesenajiem traģiskajiem notikumiem Jēkabpilī un jauniešu vardarbības gadījumiem Imantā, aicinot atbildīgās institūcijas sniegt savus priekšlikumus situācijas uzlabošanai.

NNP sēdē Tieslietu ministrija, Iekšlietu ministrija, Labklājības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, kā arī Ģenerālprokuratūra sniegs savus ziņojumus padomei par priekšlikumiem noziedzīgu nodarījumu, kas saistīti ar vardarbību, novēršanai un apkarošanai.

Papildu informācija:

Noziedzības novēršanas padome ir koleģiāla institūcija, kuras darbības mērķis ir stiprināt tiesiskumu, koordinēt un pilnveidot valsts institūciju darbību, lai novērstu un apkarotu noziedzību, īpaši korupciju un organizēto noziedzību, kas apdraud valsts drošību un ekonomisko stabilitāti, kā arī sekmētu vienotu un efektīvu izpildvaras un tiesu varas sadarbību tiesiskuma stiprināšanai.

NNP sastāvā ir: Ministru prezidents (padomes priekšsēdētājs), tieslietu ministrs, iekšlietu ministrs, finanšu ministrs, ģenerālprokurors, Augstākās tiesas priekšsēdētājs, valsts kontrolieris, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieks, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks, ārlietu ministrs, aizsardzības ministrs, Latvijas Valsts prezidenta deleģēts pārstāvis, Valsts drošības dienesta priekšnieks, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors, Valsts policijas priekšnieks, Satversmes aizsardzības biroja direktors.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
31. Maijs / 15:23
Stājas spēkā spriedums strīdā ar Ministru kabinetu par pienākumu vakcinēties pret Covid-19
31. Maijs / 14:14
Saeima Valsts prezidenta amatā ievēl Edgaru Rinkēviču
31. Maijs / 11:54
Darbu tiesneša amatā noslēdz Augstākās tiesas tiesnese, Rīgas apgabaltiesas tiesneša pienākumu izpildītāja Dace Jansone
31. Maijs / 09:13
Augstākā tiesa aicina jauniešus uz īpašu pasākumu LAMPĀ
30. Maijs / 17:34
Satversmes tiesa izbeidz tiesvedību lietā par normu, kas noteic pamatu zvērināta advokāta izslēgšanai no zvērinātu advokātu skaita
AUTORU KATALOGS