AFIŠA

21. Marts 2025   •   10:12

Konference par aktuālo maksātnespējas jomā

Maksātnespējas kontroles dienests rīko konferenci par maksātnespējas jomas aktualitātēm 2025. gada 3. aprīlī.  Konferencē Maksātnespējas kontroles dienesta pārstāvji un uzaicinātie lektori sniegs ieskatu jomas darbības rezultātos, aktuālajos prakses jautājumos un attīstības tendencēs.

Konference norisināsies klātienē no plkst. 10.00 līdz 14.30 Tieslietu ministrijas Dzintara zālē, Brīvības bulvārī 36, Rīgā (ieeja no Tērbatas ielas). Konferences telpās varēs iekļūt tikai reģistrētie dalībnieki.

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Par dalību konferencē ir iespējams iegūt apliecinājumu.

Ja Jums ir jautājumi par konferences norisi, lūdzam sazināties ar Maksātnespējas kontroles dienesta Juridiskā departamenta juriskonsultu Zigmāru Barlotu (Zigmars.Barlots@mkd.gov.lv). Aicinām sekot līdzi aktuālai informācijai par konferenci Maksātnespējas kontroles dienesta tīmekļa vietnē un iestādes sociālo tīklu kontos.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
4. Jūlijs
Satversmes tiesā ierosināta lieta par fiziskās personas atbrīvošanu no parādsaistībām.
3. Jūlijs
Projekts “Atrast advokātu” uzlabos piekļuvi juridiskajai palīdzībai visā Eiropā.
2. Jūlijs   •   12:09
Aicina uz vasaras skolu “Datu aizsardzība Eiropas Savienībā”
2. Jūlijs
Satversmes tiesā ierosināta lieta par azartspēļu organizēšanas ierobežojumiem Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā
27. Jūnijs   •   17:18
Īpašā tribunāla izveide ir spēcīgs politisks signāls agresoram Krievijai – taisnīgums vienmēr uzvarēs un nesodāmība netiks pieļauta
AUTORU KATALOGS