Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

17. Maijs 2005 /Nr.18 (373)

Vai kriminālistika ietilpst juridiskajā zinātnē

Latvijā, tāpat kā praktiski visās Austrumeiropas valstīs1 kriminālistika mūsdienās tiek gandrīz viennozīmīgi uzskatīta par vienu no juridiskās zinātnes apakšnozarēm. Pie tam mūsu valstī šādam uzskatam ir pat tiesisks pamats, jo ar Latvijas Zinātņu padomes 2001.gada 13.marta lēmumu kriminālistika kopā ar operatīvās darbības teoriju, kuras līdz tam ietilpa tiesību zinātnes krimināltiesību apakšnozarē, tika izdalīta no tās un veido patstāvīgu šīs zinātnes apakšnozari.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Informācija
Tiesneši pulcējas gadskārtējā konferencē
Piektdien, 13. maijā, notika gadskārtējā Latvijas tiesnešu konference, kurā ziņojumus par tiesu sistēmas attīstību sniedza tieslietu ministre Solvita Āboltiņa un Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns.
Jānis Pleps
Informācija
Iemūžina norises Juridiskajā koledžā
Jānis Neimanis
Skaidrojumi. Viedokļi
Teleoloģiskā redukcija
Teleoloģiskā redukcija ir konstitucionāli tiesisks, metodisks līdzeklis aizklāto robu konstatēšanai un aizpildīšanai.2 Aizklāts likuma robs ir likuma nepilnība, kas izpaužas kā tiesību normas teksta vārdiskās izpausmes neatbilstība ...
3 komentāri
Māris Baltais
Skaidrojumi. Viedokļi
Iestādes rīcības brīvība un lietderības apsvērumi
4 komentāri
Tiesību prakse
Par pašvaldības lēmumu apstrīdēšanu
AUTORU KATALOGS