Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

13. Februāris 2007 /Nr.7 (460)

Latvijas interešu aizsardzība Ziemeļeiropas gāzes vada būvniecībā
1 komentāri

Šī darba mērķis, ņemot vērā pastāvošos viedokļus, praksi un tiesību normas, ir noteikt Latvijas Republikas kā piekrastes valsts tiesības ietekmēt citu valstu aktivitātes Baltijas jūrā, lai aizsargātu savā jurisdikcijā esošo jūras vidi no pārrobežu piesārņojuma.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Autora piezīmes
14. Februāris 2007 / 20:01
0
ATBILDĒT
Gāzes vada projekta īstenošanā kopš raksta iesniegšanas redakcijā ir notikusi zināma attīstība.

Piemēram, ir mainīts projekta nosaukums un tagad tas dēvējams par "Nord Stream", bet projekta īstenotājs - Gazprom, E.ON un BASF kopuzņēmums - par "Nord Stream AG" (skat.: http://www.nord-stream.com/eng/).

Bez tam saskaņā ar Espo konvencijas 3.pantu ir saņemti oficiālie paziņojumi par gāzes vada būvniecību, kā arī notikusi sabiedriskās apspriešanas sanāksme par gāzes vada būvniecības ietekmes uz vidi novērtējuma izstrādi

(skat.: http://www.vidm.gov.lv/varam/NOT/prese/2006/11_16.htm; http://www.vidm.gov.lv/ivnvb/ivn/projekti/pazin/nord_stream.htm).Minētās aktivitātes liecina, ka gāzes vada projekts juridiskajā jomā uzņem apgriezienus. Tādējādi Latvijai varētu būt iespējams bez juridiskiem kavēkļiem piedalīties gāzes vada attīstības norisēs.
visi numura raksti
Jānis Lazdiņš, Sannija Matule
Skaidrojumi. Viedokļi
Jurisprudences studijās ir jāiemāca domāt
Lūkojoties uz jau paveikto un, iespējams, nākotnē vēl īstenojamo, LU Juridiskās fakultātes līdzšinējais prodekāns un, nav izslēgts, - nākamais dekāns, Jānis Lazdiņš pauž savu viedokli par juridiskās izglītības kvalitāti ...
Magda Papēde
Eiropas telpā
Direktīvu piemērošana tiesās
Šī raksta mērķis ir atgādināt tiesību piemērotājiem par direktīvu kā tiesību avotu nozīmi, lai valsts laikus neizpildīto saistību dēļ netiktu ierobežotas indivīdu tiesības un neciestu Eiropas Savienības tiesību efektivitāte.
3 komentāri
Gaļina Žukova
Akadēmiskā dzīve
Rīko starptautisku konferenci "Šķīrējtiesa Baltijā: aktuālie jautājumi"
Petra Janule
Skaidrojumi. Viedokļi
Nodarījumi, kas saistīti ar nelikumīgu audu un orgānu izņemšanu
Orgānu un audu pārstādīšana ir uzskatāma par nelegālu ar brīdi, kad profesionāli tirgoņi mudina vai pat piespiež cilvēkus atdot, piemēram, nieri, vai izmanto cietušo slikto materiālo stāvokli un piedāvā par šo orgānu vilinošu ...
2 komentāri
Akadēmiskā dzīve
Jauna juridisko zinātņu doktore
AUTORU KATALOGS