Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Numura tēma

15. Marts 2016 /Nr.11 (914)

Advokātu ceļa karte: kas paveikts un kas jāpaveic
4 komentāri
Guna Kaminska
zvērināta advokāte 
Dmitrijs Skačkovs
zvērināts advokāts 

Mēs – divu dažādu paaudžu advokāti – kopīgā rakstā vēlamies dot iespēju jums, lasītāji, spriest, vai paaudžu redzējums, atbildot uz jautājumu, kāpēc mēs svinam advokatūras dienu, ir atšķirīgs. Pārdomas aptver padarītā skicējumu. Bet – vai tās satur arī nākotnes redzējumu? Šis jautājums – jums.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri (4)
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Žirafe
15. Marts 2016 / 09:09
2
ATBILDĒT
Kaminska labāk varēja pastāstīt, kā viņas biroja kolēģis Dzanuškāns braši Rīgas domei pētījumu rakstīja un kā viņam par to neviens pat fui tā īsti nepateica. Kamēr tādas lietas advokātu brālība izliksies neredzam un nesaprotam tikmēr zvērināti advokāti tādi glorificēti kaktu juristi vien būs.
Žirafe > Žirafe
16. Marts 2016 / 01:21
2
ATBILDĒT
Ikviena advokāta darbības pārraudzība ir advokātu padomes kompetencē, un tā svētku pasākumos aicinājusi piedalīties visus, gan tiesību attīstības pētniekus un inetersentus konferencē, gan pro bono konsultācijās tos, kam tās ir vajadzīgas.
Turklāt, šīs diskusijas dalībniekiem tāpat kā citiem ir tiesības internetā iepazīties ar advokātu biroju Pro bono politiku, jo palīdzība pieejama visu gadu, un arī sabiedriskajām organizācijām.
Seskis > Žirafe
15. Marts 2016 / 22:52
0
ATBILDĒT
Godātā žirafe, advokāti ir daudz laba darījuši Rīgas domes labā!
Patlaban tiek organizēts advokātu pakalpojumu iepirkumu konkurss, lai Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta telpās Amatu ielā 4, Rīgā, atjaunotu organizācijas „Nāvi spiegiem" darbību. Paralēli tiek atjaunota sērskābes SPA burbuļvannu atpūtas kompleksa darbība Departamenta nošaujampagrabā.
Advokātu pakalpojumi nepieciešami arī saistībā ar paredzēto izstādi Kannās, Francijā, kurā paredzēts piedalīties arī Rīgas pašvaldībai. Ņemot vērā apstākli, ka Francijā, Kannu apkārtnē, siro kartāgieši, advokāti izstrādā Rīgas pašvaldības militarizēto pašaizsardzības vienību ievešanas tiesisko pamatojumu Francijas teritorijā.
Fantastika > Seskis
16. Marts 2016 / 10:24
0
ATBILDĒT
SESKIS ir vienkārši fantastika! :)
visi numura raksti
Numura tēma
Latvijas advokāti 2016. gadā
3 komentāri
Valters Ščerbinskis
Numura tēma
Latvijas advokatūra, sabiedrība un vēsturiskais šķērsgriezums
Tāpat kā Latvijas valsts, arī tās tiesiskā sistēma un advokatūra ir pieredzējusi dažādus laikus. Režīmu maiņas, saimnieciskas, politiskas krīzes, kari un citas nelaimes ļauj izvērtēt mūsu valsts un tautas spējas pastāvēt. Šīs ...
Raivo Sjademe, Juris Bušenieks
Numura tēma
Uzņemšana Latvijas advokatūrā
Advokatūra ir tiesiskas valsts justīcijas neatņemama sastāvdaļa. Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija (turpmāk arī – Kolēģija) ir vecākā juristu profesionālā organizācija Latvijā. Šobrīd Kolēģijā ir 1363 advokāti, no ...
2 komentāri
Irēna Kucina
Numura tēma
Augstākas prasības advokatūras institūta darbības kvalitātei
Tieslietu ministrijas īstenotās aktivitātes notiek ne tikai tiesu sistēmā, bet tādas ir sagaidāmas arī advokatūras institūtā. Tieslietu ministrija 2014. gada nogalē izstrādāja advokatūras darbības novērtējuma ziņojumu. Ziņojumā ...
Andris Eģītis
Numura tēma
Advokāta reputācijas izvērtēšana un tās tiesiskās sekas
AUTORU KATALOGS