Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Intervija

21. Oktobris 2014 /Nr.41 (843)

Desmit gadu darbs pie disertācijas un grāmata starptautiskā izdevniecībā
Kristīne Krūma intervijā Ilzei Dubavai
4 komentāri
Dr.iur. Kristīne Krūma
Boriss Koļesņikovs

2014. gada sākumā starptautiski atzītais izdevējs "Brill/Nijhoff" izdeva Satversmes tiesas tiesneses Dr.iur. Kristīnes Krūmas grāmatu "EU Citizenship, Nationality and Migrant Status: An Ongoing Challenge",1 kas balstīta viņas doktora disertācijā Lundas Universitātē. "Jurista Vārda" redakcija izmantoja iespēju aicināt K. Krūmu uz nelielu sarunu par viņas doktora disertācijas aizstāvēšanu un jauniznākušo grāmatu, kas papildina starptautiski atzīto Latvijas tiesībzinātnieku akadēmiskos sasniegumus.

Kopš 2007. gada K. Krūma ir Satversmes tiesas tiesnese. 2012. gadā viņa ieguva doktora grādu starptautiskajās tiesībās Lundas Universitātē Zviedrijā. Viņa ir arī Eiropas Komisijas pret rasismu un neiecietību un Pamattiesību aģentūras zinātniskās komitejas locekle un akadēmiskā tīkla par patvērumu un imigrāciju "Odysseus" biedre, kā arī vieslektore Rīgas Juridiskajā augstskolā.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
13
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri (4)
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
bauda lasīt
22. Oktobris 2014 / 10:30
4
ATBILDĒT
Prieks dzirdēt par Kristīnes devumu, dziļajiem un pamatotajiem pētījumiem. Tikai, manuprāt, to var tikai veikt, ja pamatdarbs ir rāmajā un nepārslogotajā Satversmes tiesā...
Jurčiks
22. Oktobris 2014 / 08:29
1
ATBILDĒT
Viens no PAMATOTAJIEM Dr.iur. Apsveicu!
Švarcs
21. Oktobris 2014 / 17:26
0
ATBILDĒT
Pievienojos iepriekšējam komentāram. Modernās (eiropeiskās) Latvijas tiesiskās sistēmas "seja" un paraugs. Iespaidīgs daudzums paveiktā un arī ne mazāk lieli nākotnes plāni. Lai viss izdodas gan tiesā, gan akadēmiskajā novadā!
Visu cieņu
21. Oktobris 2014 / 16:08
0
ATBILDĒT
Visu cieņu Kristīnei Krūmai. Viņa dara godu ne vien Latvijas tiesību zinātnei, bet arī Satversmes tiesai. Klusi un nemanāmi, bet rezultāts iespaido - Dr. grāds ārvalstu universitātē un grāmata normālā izdevniecībā angļu valodā. Skaisti!
visi numura raksti
Diskusija
Valsts varas pārstāvji, juristi, uzņēmēji – pret reiderismu
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras plaši apmeklētā pretreiderisma konference septembra beigās bija apliecinājums tēmas svarīgumam un nopietnām bažām par nelikumīgu, neētisku vai agresīvu rīcību biznesa vidē. Visi ...
24 komentāri
Edgars Hercenbergs
Skaidrojumi. Viedokļi
Komentārs par PVN atskaitīšanas tiesību atteikumu pēc Forvards V lietas iznākuma
Inese Lībiņa-Egnere
Numura tēma
Kā rīkoties, kad vienas nocirstas pūķa galvas vietā drīz vien izaug citas
Dagnija Palčevska
Numura tēma
Tiesību normu reakcija uz reiderismu kā problēmu praksē
Māris Vainovskis
Numura tēma
Reiderisma ietekme uz Latvijas ekonomiku un investīciju drošību
AUTORU KATALOGS