Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

1. Jūnijs 2020 / 18:20

16. jūnijā iznāks bērnu tiesībām veltīts “Jurista Vārda” dubultnumurs

Šodien, 1. jūnijā, atzīmējam Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, bet jau pēc divām nedēļām, 16. jūnijā, iznāks bērnu tiesībām veltīts žurnāla “Jurista Vārds” dubultnumurs, kurā varēs iepazīties ar vairāk nekā desmit ekspertu viedokļiem – publicēšanai tiek gatavoti advokātu, notāru, tiesu izpildītāju, mediatoru, tiesnešu u.c. lietpratēju raksti.

Īpašs tematisks akcents šajā “Jurista Vārdā” tiks likts uz bērna tiesisko situāciju un interešu aizsardzību vecāku šķiršanās gadījumā. Tai skaitā par bērna pārrobežu nolaupīšanu un atgūšanu, valsts iestāžu atbalstu šādās problemātiskās situācijās, kā arī uzturlīdzekļiem, saskarsmes tiesībām, metodēm vecāku savstarpējās sapratnes veicināšanai utt.

Žurnāla dubultnumuru, protams, saņems visi “Jurista Vārda” abonenti, bet citi interesenti to varēs nopirkt VSIA “Latvijas Vēstnesis” Klientu centrā Bruņinieku ielā 53 vai pasūtīt piegādi pa pastu (to var izdarīt, zvanot uz tālruni 67311161 vai rakstot uz abonenti@lv.lv). Nopirkt iespējams gan drukāto žurnālu, gan e-žurnālu.

Ja vēlaties būt droši par 16. jūnija žurnāla dubultnumura drukātā eksemplāra iegādi, vēlams iepriekš pieteikties un norādīt nepieciešamo eksemplāru skaitu. Jums tiks izsūtīts rēķins.

Rezervāciju iespējams veikt, rakstot uz abonenti@lv.lv.

2
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
11. Augusts / 13:17
Senāta Administratīvo lietu departamentā tiesneša pienākumus sāk pildīt Diāna Makarova
2 komentāri
11. Augusts / 13:11
Valsts zemes dienesta ģenerāldirektores amatā apstiprināta Vita Narnicka
11. Augusts / 09:09
Veidos Tiesiskuma stiprināšanas, korupcijas un noziedzības novēršanas padomi
10. Augusts / 12:45
Ārlietu ministrijas paziņojums par prezidenta vēlēšanām Baltkrievijā
10. Augusts / 12:41
Valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā
AUTORU KATALOGS