Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

14. Novembris 2006 /Nr.45 (448)

Cilvēka dzīvības sākuma krimināltiesiskā aizsardzība
1 komentāri
Petra Janule
zvērināta advokāte 

Jautājums par cilvēka dzīvības sākumu ir viens no visvairāk diskutētajiem jautājumiem zinātnē un juristu vidū. To nosaka dažādi kritēriji, tai skaitā nemitīgi sasniegumi zinātnē un praktiskajā medicīnā. Daudzi piekrīt viedoklim, ka dzīvības sākuma pārtraukšana cilvēka embrionālā stadijā ir smags noziegums, taču neviens neuzņemas regulēt tā krimināltiesisko aizsardzību.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
0
komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
AIGARS
14. Novembris 2006 / 11:31
0
ATBILDĒT
Interesants darbs. Šis tiešām ir diskutētajams jautājums, par kuru noteiti vēl daudz tiks diskutēts. Šodien visi kas patstāvīgi elpo cīnās pār savām tiesībām un grib lai tās tiktu aizsargātas. Bet ko darīt tiem kas to vēl nevar?
visi numura raksti
Dina Gailīte
Informācija
Jauna valdība un tieslietu ministrs
Informācija
Valdības deklarācijas tieslietu sadaļa
Dina Gailīte, Mārtiņš Bičevskis, Ilze Juhansone
Skaidrojumi. Viedokļi
Kurp virzās tieslietu nozare
Vienā no pēdējām pagājušās valdības sēdēm- 31.oktobrī- tika apstiprināta Tieslietu ministrijas darbības stratēģija 2007.-2009. gadam. Tādējādi tapis un visiem pieejams (www.mk.gov.lv un www.tm.gov.lv) plānošanas dokuments, kurā ...
Ieva Mieze
Skaidrojumi. Viedokļi
Administratīvā procesa likuma grozījumi pieņemti
2006.gada 26.oktobrī Saeima galīgajā lasījumā pieņēma likumu "Grozījumi Administratīvā procesa likumā". Plānots, ka grozījumi stāsies spēkā pēc nepilna mēneša- 2006.gada 1.decembrī. Šis raksts gatavots kā papildinājums ...
Dainis Mežulis
Juridiskā literatūra
Cik nozīmīgas ir salīdzināmās krimināltiesības
AUTORU KATALOGS