Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Nedēļas jurists

31. Augusts 2010 /Nr.35 (630)

Mārtiņš Paparinskis
9 komentāri

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
4
0
komentāri (9)
9 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Prātnieks
4. Septembris 2010 / 15:02
0
ATBILDĒT
Tie, kuri rāpušies Vanšu tiltā, tāpat ir guvuši ievērību. ;)
Ķencis
3. Septembris 2010 / 21:24
0
ATBILDĒT
Ja autoru sauc par vīsdegunīgu, tas tikai nozīmē, ka viņu lasa. Un, pat ja viņam nepiekrīt, viņš tomēr savu ir panācis - viņa darbs ir guvis ievērību. Mārtiņš ir malacis, cerams ka tāds paliks arī brieduma gados.
pajoliņš
3. Septembris 2010 / 18:57
0
ATBILDĒT
Izvēlētais citāts jau nu gan neliecina par iedomību. Ja nedēļas juristam taisnība, citāts drīzāk vienkārši apgalvo, ka spriedums ir kvalitatīvs un pareizs, jo, ja tajā parādītos revolucionāras, vēsturiskas, principiālas un juridiski nozīmīgas atziņas, nāktos secināt, ka tiesa nav pratusi risinājumu pamatot ar jau pazīstamām atziņām vai ka tā atkāpusies no starptautisko tiesību standarta 2PK notikumu vērtējumā. Vīsdegunīgus fragmentus varētu būt vieglāk atrast citās autora publikācijās.
sic transit gloria mundi
2. Septembris 2010 / 17:01
0
ATBILDĒT
"Lai veicas un lai nepaliek iedomīgs!"

--------------------------------------

Viņš to jau ir paguvis."Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) Lielās palātas spriedums lietā Kononovs pret Latviju nav ne revolucionārs, ne vēsturisks, ne principiāls, ne arī jebkādā citā veidā juridiski nozīmīgs." :-)

(M.Paparinskis)http://www.juristavards.lv/?menu=DOC&id=210459
lai veicas!
2. Septembris 2010 / 15:36
0
ATBILDĒT
Pēc gadiem Mārtiņš varētu būt mūsu Valsts prezidents!

Lai veicas un lai nepaliek iedomīgs!
arī jurists
1. Septembris 2010 / 00:13
0
ATBILDĒT
Tādi talanti dzimst vienu reizi 100 gados. Dievs Mārtiņu apveltījis ar prātu un izskatīgumu, bet māte izaudzinājusi par lielisku CILVĒKU. Jaunība, kā teicis Gēte, ir ātri pārejošs trūkums.Cerams, ka Mārtiņš atgriezīsies Latvijā ne tikai vecumdienās.
Viola
31. Augusts 2010 / 15:44
0
ATBILDĒT
smukais Mārtiņš :)
Anonīms lietotājs
31. Augusts 2010 / 13:02
0
ATBILDĒT
Man patīk šis jaunais supertalants. Tādi katrā paaudzē dzimst labi ja daži.

Tādēļ ļoti žēl būtu, ja M.Paparinska prāta augļus baudītu tikai kādas ārvalsts (Lielbritānijas vai ASV) tiesību sistēma vai kāda starptautiska organizācija. Gribētos, lai vismaz vecumdienās, ja vien viņš jau galīgi nebūs aizmirsis latviešu valodu, šis cilvēks strādātu Latvijā (univeristātē, tiesā vai citur) vai arī vismaz uzrakstītu pāris grāmatas latviešu valodā, kuras tad varētu tulkot angliski un nevis otrādāk.
Kirovs
31. Augusts 2010 / 09:30
0
ATBILDĒT
Malacis Mārtiņ, es lepojos ar Jums.

Interesanti bija palasīt Jūsu atbildes, kas stipri atšķīrās no citu juristu atbildēm.Jau bija apnicis lasīt standartatbildes - interesantākais spriedums - robežlīguma lietā utt.

visi numura raksti
Sanita Osipova
Domu mantojums
Taisna tiesa Senajā Ēģiptē
Taisnas tiesas ideja un tās realizācijas pamatprincipi ir mūžseni. Cilvēki vienmēr ir tiekušies pēc patiesības un taisnības. Patiesības un taisnības garantēšanai sabiedrībā ir izveidota tiesa. Tiesas neitralitāte, objektivitāte, ...
8 komentāri
Andrejs Judins
Skaidrojumi. Viedokļi
Probācijas uzraudzība un dzimumnoziegumu recidīvs
Noziedzīgi nodarījumi pret tikumību un dzimumneaizskaramību jeb dzimumnoziegumi ir smagi likumpārkāpumi, kas rada lielu kaitējumu gan tiešajiem to upuriem, gan arī visai sabiedrībai kopumā. Dzimumnoziedzība ir atzīstama par aktuālu ...
Juris Juriss
Skaidrojumi. Viedokļi
Atbildība par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu
Ludvigs Švarcs
Notikums
Diskusija par Starptautiskās tiesas konsultatīvo viedokli Kosovas jautājumā  
Rīgas Juridiskā augstskola 20. augustā rīkoja starptautisko tiesību diskusiju par Starptautiskās tiesas 2010. gada 22. jūlija konsultatīvo viedokli.1 Šī diskusija turpināja profesores Dr.iur. Inetas Ziemeles aizsākto tradīciju pulcēt ...
1 komentāri
Tiesību prakse
Apsūdzētā un cietušā paziņojums par izlīgumu
Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 536. panta pirmo daļu cietušais un apsūdzētais līdz tiesas aiziešanai uz apspriežu istabu likumā paredzētajos gadījumos var paziņot par izlīgumu. Izlīguma īstenošana ir cietušā un apsūdzētā ...
AUTORU KATALOGS