Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Intervija

12. Jūlijs 2011 /Nr.28 (675)

Jurisprudences un kompromisu lietpratējs Rīgas pilī
4 komentāri
Foto: Māris Kaparkalējs, “LV”

Fakts, ka jauno Valsts prezidentu Andri Bērziņu likumdošanas un juridiskajos jautājumos konsultēs līdzšinējais Saeimas Juridiskā biroja juridiskais padomnieks – tikko 30 gadu vecuma slieksni sasniegušais Mg.iur. Edgars Pastars, publiski jau ir izskanējis, tomēr plašāku ziņu par šo notikumu nav daudz. Ņemot vērā, ka E. Pastars “Jurista Vārda” (sākumā tā vēl bija kā rubrika oficiālajā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”) lasītājus caur savām – kopskaitā 43 – publikācijām ir uzrunājis jau teju desmit gadus un šobrīd tiek uzskatīts par īpaši talantīgu un daudzsološu juristu, saistībā ar jauno amatu aicinājām viņu uz nelielu sarunu.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
5
komentāri (4)
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lelde
12. Jūlijs 2011 / 15:40
0
ATBILDĒT
Paldies Edgaram par tiesas procesa izspēļu novērtēšanu! Izspēles dalībnieku novērtējums ir atzinība arī izspēļu organizatoriem.

Ar tiesas procesa izspēlēm esmu bijusi saistīta pietiekami ilgu laiku, lai varētu teikt, ka darba devēji ņem vērā dalību izspēlēs, īpaši privātajā sektorā.

Lai Edgaram, Aijai un Andrejam veicas jaunajos darbos!
Anita
12. Jūlijs 2011 / 15:26
0
ATBILDĒT
Edgar, apsveicu Tevi ar jauno amatu un arī jaunajiem izaicinājumiem! Novēlu, lai jaunajā amatā izdodas stiprināt tiesiskumu un demokrātiju Latvijā!
M.L.
12. Jūlijs 2011 / 11:02
0
ATBILDĒT
Arī mani apsveikumi Edgaram, un liels paldies par tiesu izspēļu sacensību nozīmes novērtēšanu. Ceru, ka šādi domājošu darba devēju skaits tikai pieaugs, kas savukārt pozitīvi ietekmēs juridisko izglītību, jo motivēs studentus nopietnākām studijām.
Anonīms lietotājs
12. Jūlijs 2011 / 10:09
0
ATBILDĒT
Edgar, apsveicu ar jauno amatu!

Paldies par daudzajām un ļoti kompetentajām konsultācijām Saeimā! Lai veicas!
visi numura raksti
Ineta Ziemele
Intervija
Par līdzsvaru starp indivīda tiesībām un sabiedrības interesēm
Šī saruna mūsu žurnāla redakcijā notika pavasara nedēļā, kad profesore Ineta Ziemele viesojās Latvijā ar saviem nu jau tradicionālajiem priekšlasījumiem par cilvēktiesību un starptautisko tiesību jautājumiem. Bijām pagodināti, ...
5 komentāri
Aldis Pundurs
Skaidrojumi. Viedokļi
Kriminālprocesa uzsākšana un resoriskā pārbaude
Latvijas Kriminālprocesa kodeksa darbības laikā kriminālprocess sākās ar krimināllietas (kriminālprocesa) ierosināšanas stadiju. Šīs stadijas laikā tika izlemts jautājums, vai ir pietiekams pamats, kas norāda uz noziedzīga ...
Elizabete Krivcova
Nedēļas jurists
Elizabete Krivcova
10 komentāri
Dace Mihaļska, Zanda Kokare
Skaidrojumi. Viedokļi
Juridiskās personas maksātnespējas procesa uzsākšana
Globālās ekonomiskās un finanšu krīzes rezultātā 2009. un 2010. gadā vairums Eiropas valstu piedzīvoja strauju uzņēmumu maksātnespējas skaita pieaugumu1. Maksātnespējas politikas izstrādātājiem un īstenotājiem nācās ...
Tiesību prakse
Par tautas nobalsošanas par Saeimas atlaišanu atcelšanu
Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums nav patstāvīgs tiesiskās attiecības valsts pārvaldes jomā dibinošs lēmums, bet gan tikai Valsts prezidenta pieņemtajam rīkojumam pakārtots organizatorisks izpildes instruments. Centrālās ...
AUTORU KATALOGS