Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Intervija

7. Janvāris 2020 /Nr.01 (1111)

"Lielākā noziedzība Latvijā ir saistīta ar korupciju un naudas atmazgāšanu"
Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns intervijā žurnāla "Jurista Vārds" galvenajai redaktorei Dinai Gailītei
9 komentāri
Foto: Boriss Koļesņikovs

2019. gada sākumā vienu no pirmajām intervijām pēc stāšanās amatā J. Bordāns sniedza "Jurista Vārdam" un iezīmēja tajā savas apņemšanās tieslietu jomā. Šajā žurnāla laidienā, kurā ministrijas un tās padotības iestāžu darbinieki iezīmē nozares tuvākā laika attīstības virzienus, ministrs uzsver savas šā brīža galvenās politiskās prioritātes un iecerētās reformas, kā arī atskatās uz pirmajā darba gadā paveikto.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
16
komentāri (9)
9 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Melis
7. Janvāris 2020 / 23:04
6
ATBILDĒT
Bordāns prasti melo. Nevis atsevišķi tiesneši neatbalsta Bordāna centienus dibināt ekonomisko tiesu, bet gan atsevišķi tiesneši to atbalsta. Kauns par ministru - meli.
Ansis > Melis
8. Janvāris 2020 / 17:43
19
ATBILDĒT
Kādi pierādījumi ir apgalvojumam,ka Bordāns prasti melo? Bez pierādījumiem minētais apgalvojums ir nepamatots un aizskarošs.
Atbilde Ansim > Ansis
9. Janvāris 2020 / 12:49
1
ATBILDĒT
Tie, kuri novembrī bija tiesnešu konferencē, tie zina, ka šis apgalvojums ir pamatots.
Ansis > Atbilde Ansim
13. Janvāris 2020 / 09:40
5
ATBILDĒT
Manuprāt, ir diezgan neaprātīgi atsaukties uz novembra konferenci. Vai esat pārliecināts / -pārliecināta, ka tam ko dzirdējāt ir pierādījuma spēks un ar to ir pietiekami, lai personu varētu atzīt par vainīgu... tā ir tiesas kompetence.
Jautājums > Ansis
14. Janvāris 2020 / 09:52
0
ATBILDĒT
Manuprāt ir diezgan nesaprātīgi noliegt to, ko savām acīm redzēja un savām ausīm dzirdēja simtiem cilvēku, Ansi...
Būsim precīzi > Atbilde Ansim
10. Janvāris 2020 / 10:09
2
ATBILDĒT
Bordānu šajā jautājumā atbalsta tikai viena tiesnese - Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāja Daiga Vilsone, kura par priekšsēdētāju tika iecelta pēc Bordāna priekšlikuma.
Jautājums > Melis
8. Janvāris 2020 / 10:28
2
ATBILDĒT
Par ĢP darbības pārbaudi arī demagoģija un puspatiesības...
ZL > Melis
8. Janvāris 2020 / 07:58
33
ATBILDĒT
Es, atbalstu Latvijas valsts Tieslietu ministra J. Bordāna darbu. Uzskatu, ka ministrs veic savus darba pienākumus profesionāli un efektīvi ar augstu atbildības sajūtu. Ministrs savā darbā izpildē risina sarežģītākos Latvijas valstij svarīgus tiesību, tieslietu jautājumus, kurus līdz netika risināti dažādu iemeslu dēļ. Uzskatu, ka ministrs savā darbības laikā sniedz aiz vien jaunas un jaunas idejas Latvijas valsts tieslietu sistēmas attīstībai. Es, lepojos, ka Latvijai ir tik profesionāls Tieslietu ministrs kā Jānis Bordāns!
ZL > ZL
8. Janvāris 2020 / 08:20
30
ATBILDĒT
Es, atbalstu Latvijas valsts Tieslietu ministra J. Bordāna darbu. Uzskatu, ka ministrs veic savus darba pienākumus profesionāli un efektīvi ar augstu atbildības sajūtu. Ministrs savā darbā izpildē risina sarežģītākos Latvijas valstij svarīgus tiesību, tieslietu jautājumus, kurus līdz šim nerisināja dažādu iemeslu dēļ. Uzskatu, ka ministrs savā darbības laikā sniedz aiz vien jaunas un noderīgas idejas Latvijas valsts tieslietu sistēmas attīstībai. Es, lepojos, ka Latvijai ir tik profesionāls Tieslietu ministrs kā Jānis Bordāns!
visi numura raksti
Dina Gailīte
Redaktora sleja
Kurp šogad dodas tieslietu sistēma
Laila Medina
Tiesību politika
Cik daudz izdarīts ekonomisko noziegumu apkarošanā Latvijā
Toms Dreika
Tiesību politika
Dalītā īpašuma piespiedu nomas vietā – likumiskas zemes lietošanas tiesības
32 komentāri
Jurista Vārds
Notikums
Ar administratīvās atbildības reformas ceļvedi pārspēti iepriekšējie rekordi
Noslēdzot aizvadīto darba gadu ar savas pastāvēšanas vēsturē smagāko – vairāk nekā 400 gramu – izdevumu, kuram turklāt jau dažās dienās tika izpirkta liela daļa no izdevēja pasūtītās papildtirāžas, grāmatžurnāls ...
Inita Ilgaža
Skaidrojumi. Viedokļi
Cik garš ir ceļš līdz tiesas spriedumam
AUTORU KATALOGS