Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Konkurences padome
jaunumi  11. Novembris 2019 / 11:28
Konkurences padome vēl pēdējo nedēļu aicina pieteikt nejēdzīgākos šķēršļus konkurencei
Konkurences padome (KP) vēl pēdējo nedēļu aicina piedalīties akcijā “Nejēdzīgākais šķērslis konkurencei”, kurā jāpiesaka likumos, Ministru kabineta noteikumos, pašvaldību saistošajos noteikumos un citos normatīvajos aktos iekļautie nepamatotie ierobežojumi konkurencei vai uzņēmējdarbībai. Akcijas mērķis ir identificēt nepamatotos šķēršļus un rosināt to novēršanu.
Augstākā tiesa
jaunumi  8. Novembris 2019 / 15:27
Senāts atceļ spriedumu daļā par sodu nepamatotas soda pastiprināšanas dēļ
Augstākās tiesas (Senāta) Krimināllietu departaments 8. novembrī atcēla Kurzemes apgabaltiesas 2019. gada 12. jūlija spriedumu daļā par abiem apsūdzētajiem noteikto sodu pēc Krimināllikuma 162. panta otrās daļas par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo. Sprieduma atceltajā daļā lieta nodota jaunai izskatīšanai apelācijas instances tiesā. Pārējā daļā, proti, daļā, ar kuru apsūdzētie atzīti par vainīgiem noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un daļā par ...
Satversmes tiesa
jaunumi  8. Novembris 2019 / 12:03
Sanita Osipova Berlīnes mūra krišanas 30. gadadienai veltītā konferencē runā par brīvības izpratni sabiedrībā
No 7. līdz 9. novembrim Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece Sanita Osipova apmeklē starptautisku samitu “Berlīnes mūrim – 30”, kas veltīts Berlīnes mūra krišanas 30. gadadienai. Samita ietvaros notiek starptautiska konference “Pasaule bez sienām”, kurā Sanita Osipova uzstājās ar priekšlasījumu par brīvības izpratni sabiedrībā pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas.
Satversmes tiesa
jaunumi  8. Novembris 2019 / 09:09
Satversmes tiesu apmeklē Ministru prezidents Krišjānis Kariņš
7. novembrī Satversmes tiesu apmeklēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. Ministru prezidentu un viņa vadīto delegāciju uzņēma Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele un Satversmes tiesas tiesneši Aldis Laviņš, Gunārs Kusiņš, Daiga Rezevska, Jānis Neimanis un Artūrs Kučs. Tikšanās laikā puses apsprieda ar tiesu varu saistītas aktualitātes, kā arī jautājumus par Satversmes tiesas spriedumu efektīvu, laicīgu un caurskatāmu izpildi.
Augstākā tiesa
jaunumi  6. Novembris 2019 / 15:37
Lietā par Nedzirdīgo vasaras olimpiādē piešķirtajām naudas balvām Senāts norāda uz nepieciešamību ievērot vienlīdzības principu
Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 5. novembrī atcēla Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru noraidīts pieteikums par pienākuma uzlikšanu Ministru kabinetam izdot labvēlīgāku administratīvo aktu un izmaksāt naudas balvu saistībā ar dalību Nedzirdīgo vasaras olimpiādē. Senāta ieskatā, lietā nav vērtēti vairāki apstākļi, kas liecina par vienlīdzības principa neievērošanu.
RĀDĪT VĒL / 21263