Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Ekonomikas ministrija
jaunumi  2. Aprīlis 2020 / 16:27
Valdība paplašina atbalsta saņēmēju loku dīkstāves pabalstam un nodokļu brīvdienām
Ministru kabineta 2. aprīļa sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 26. marta noteikumos Nr.165 “Noteikumi par Covid-19 krīzē skartiem darba devējiem, kuri kvalificējas dīkstāves pabalstam un nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadalei termiņos vai atlikšanai uz laiku līdz trim gadiem”, precizējot atbalsta saņemšanas prasības, atbilstoši kurām plašāks krīzes skarto uzņēmēju loks varēs pieteikties dīkstāves pabalstam un nodokļu brīvdienām.
Tieslietu ministrija
jaunumi  2. Aprīlis 2020 / 14:49
Bordāns: Par nepatiesas informācijas sniegšanu dīkstāves pabalsta saņemšanai paredzēs administratīvo atbildību
Ceturtdien, 2. aprīlī, Ministru kabinets atbalstīja Tieslietu ministrijas izstrādātos grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredz administratīvo atbildību par dīkstāves pabalsta saņemšanas noteikumu pārkāpšanu - informācijas neiesniegšanu vai nepatiesas informācijas sniegšanu Valsts ieņēmumu dienestam.
Tieslietu ministrija
jaunumi  1. Aprīlis 2020 / 18:09
Ar likumu nosaka iestāžu un privātpersonu tiesības un pienākumus Covid – 19 izplatības laikā
Otrdien, 31. martā, Ministru kabinets atbalstīja likumprojektu “Iestāžu darbības likums sakarā ar Covid – 19 izplatību”. Likumprojekta mērķis – noteikt iestāžu darbību, tiesības un pienākumus, kā arī privātpersonu tiesības un pienākumus valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai saistībā ar Covid – 19 izplatību.
Tieslietu ministrija
jaunumi  1. Aprīlis 2020 / 18:04
Tieslietu ministrija rosina ieviest jaunus atbalsta pasākumus sakarā ar Covid-19 izplatību radīto seku pārvarēšanai
Tieslietu ministrs Jānis Bordāns ir iesniedzis izskatīšanai Ministru kabinetā likuma “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību" grozījumus, kas paredz ieviest terminētas izmaiņas tiesiskās aizsardzības procesā un maksātnespējas procesa saistību dzēšanas procedūrā, kā arī civiltiesisko saistību izpildīšanas kavējumu jomā.
Rīgas šķīrējtiesa
jaunumi  1. Aprīlis 2020 / 12:57
Ir iespēja bez maksas veikt komerclīguma korekciju
Visu aprīli Rīgas šķīrējtiesa sakarā ar savu dibināšanas dienu, kas ir 1. aprīlis, piedāvā uzņēmējiem veikt bezmaksas komerclīguma korekciju. Tas nozīmē, ka katram ieinteresētam Latvijas uzņēmējam vai biznesa pārstāvim ir iespēja atsūtīt uz e-pastu kompānijas stadarta līgumu un speciālisti pārbaudīs to un veiks reālās korekcijas, padarot komerclīgumu par atbilstošāku aktuālajai likumdošanai un kompāniju par juridiski aizsargātu.
RĀDĪT VĒL / 22033