Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Saeimas Preses dienests
jaunumi  20. Septembris 2019 / 13:52
Saeimā diskutēs par nacionālā plāna izveidi cilvēku tirdzniecības izskaušanai
Saeimā pirmdien, 23. septembrī, notiks konference “Ceļā uz nacionālā plāna izveidi cilvēku tirdzniecības izskaušanai”, kurā deputāti un eksperti diskutēs par iespējamiem uzlabojumiem likumdošanā un jaunām politikas iniciatīvām dažādu cilvēku tirdzniecības formu - seksuālās ekspluatācijas, darba ekspluatācijas un fiktīvo laulību - izskaušanai.
Datu valsts inspekcija
jaunumi  20. Septembris 2019 / 13:27
Datu valsts inspekcija aicina uz semināru ciklu “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem”
No 2019.gada septembra līdz novembrim Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ludzā, Valmierā, Cēsīs un Rīgā norisināsies bezmaksas informatīvie semināri mazajiem un vidējiem uzņēmējiem ar mērķi veicināt izpratni par Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām attiecībā uz personas datu apstrādi uzņēmumā. Semināra laikā tiks apskatīti praktiski piemēri, lai veiksmīgi ieviestu Regulas prasības praksē.
Saeimas Preses dienests
jaunumi  19. Septembris 2019 / 14:41
Saeima konceptuāli atbalsta nepilngadīgo kriminālatbildības reformu
Saeima ceturtdien, 19. septembrī, pirmajā lasījumā atbalstīja grozījumus Krimināllikumā un Kriminālprocesa likumā, ar kuriem paredzēts īstenot nepilngadīgo kriminālatbildības reformu. Grozījumu mērķis ir samazināt to gadījumu skaitu, kad nepilngadīgajiem piemēro kriminālatbildību, un veicināt viņu veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā un darba tirgū.
Saeimas Preses dienests
jaunumi  18. Septembris 2019 / 16:12
Pilnveidos darba aizsardzības prasību piemērošanu atbilstoši aktuālajām nodarbinātības tendencēm
Saeimas Sociālo un darba lietu komisija trešdien, 18. septembrī, atbalstīja izskatīšanai trešajā lasījumā Darba aizsardzības likuma grozījumus, kas paredz izmaiņas attiecībā uz pašnodarbināto un attālinātajā darbā nodarbināto drošību un veselības aizsardzību. Likuma grozījumi rosināti, ņemot vērā jaunu nodarbinātības formu attīstību, kad aizvien biežāk darbs tiek veikts attālināti ārpus uzņēmumu telpām, un nepieciešamību attiecīgi pielāgot darba ...
Iekšlietu ministrija
jaunumi  18. Septembris 2019 / 13:07
Iekšlietu ministrija īstenos jaunu pieeju stratēģisko mērķu sasniegšanā un darba rezultātu efektivitātes uzlabošanā
Lai nodrošinātu Valsts reformu plāna uzdevumu "Pilnveidot darba snieguma vadības un novērtēšanas sistēmu", Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts kanceleju un Valsts administrācijas skolu, izstrādā Iekšlietu nozares stratēgisko mērķu karti, īstenojot jaunu pieeju svarīgāko snieguma rādītāju definēšanā.
Valsts kontrole
jaunumi  18. Septembris 2019 / 11:13
Pašvaldības aizņemas un būvē uz nebēdu – nepārdomāti projekti uzliek pamatīgu slogu pašvaldību budžetiem nākotnē
Daudzu pašvaldību prakse, aizņemoties valsts budžeta finansējumu pārlieku lielu, pašvaldības reālajai situācijai un vajadzībām neatbilstošu objektu būvniecībai, liecina par īstermiņa domāšanu un bezatbildīgu attieksmi pret saviem nākotnes izdevumiem. Valsts kontrole 15 pašvaldībās vērtēja šādu infrastruktūras projektu ekonomiskā pamatojuma esamību, kā arī to plānošanu un īstenošanu. Revīzijā atklājās visnotaļ bēdīga nākotnes aina. Lielākā daļa ...
RĀDĪT VĒL / 20958