Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI

Tieslietu ministrija
jaunumi  24. Februāris 2021 / 15:09
Bordāns: Bērnu likumpārkāpēju sodīšanā ir nepieciešama jauna pieeja – atbalsta un uzraudzības sniegšana
Trešdien, 24. februārī, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns un Tieslietu ministrijas pārstāvji videokonferencē "Bērni likuma krustcelēs: soda aizstāšana ar atbalstu un uzraudzību" informēja pašvaldību pārstāvjus par Tieslietu ministrijas ieceri veikt bērnu administratīvās atbildības un audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu regulējuma reformu. Videokonferenci nodrošināja sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS).
Satversmes tiesa
jaunumi  24. Februāris 2021 / 10:09
Satversmes tiesas tiesneši attālināti piedalās Eiropas Konstitucionālo tiesu Konferences XVIII kongresā
No 24. līdz 25. februārim attālināti norisinās Eiropas Konstitucionālo tiesu Konferences XVIII kongress (turpmāk – kongress). Tā pirmajā dienā Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova piedalīsies Eiropas Konstitucionālo tiesu Konferences priekšsēdētāju sanāksmē. Otrajā dienā Satversmes tiesas tiesneši un citu Eiropas Konstitucionālo tiesu tiesneši diskutēs par Eiropā aktuāliem konstitucionālo tiesību jautājumiem, kas saistīti ar cilvēka ...
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs
jaunumi  23. Februāris 2021 / 16:24
KNAB: Pandēmija 2020. gadā neapturēja cīņu ar korupciju Latvijā
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2020. gadā uzsāka 39 krimināllietas un rosināja uzsākt kriminālvajāšanu pret 41 personu kopumā 23 krimināllietās. Tāpat iestāde pērn uzsāka 222 administratīvo pārkāpumu lietas un pieprasīja amatpersonām, politiskajām partijām un to apvienībām, kā arī juridiskām un fiziskām personām atlīdzināt valstij nodarītos zaudējumus 232 457 eiro apmērā.
Augstākā tiesa
jaunumi  23. Februāris 2021 / 10:04
Valsts prezidents tiekas ar Augstākās tiesas priekšsēdētāju un Satversmes tiesas priekšsēdētāju
Valsts prezidents Egils Levits 22. februārī tiešsaistē apspriedās ar Satversmes tiesas priekšsēdētāju Sanitu Osipovu un Augstākās tiesas priekšsēdētāju Aigaru Strupišu, dialogā apmainoties viedokļiem par konstitucionālo orgānu darbību krīzē, kā arī par svarīgiem ilgtermiņa jautājumiem tiesiskas valsts stiprināšanā.
Tiesībsarga birojs
žurnāls  23. Februāris 2021
Tiesībsargs aicina studentus pieteikties šī gada tiesas procesa izspēlei cilvēktiesībās
Arī šogad tiesībsargs organizē tiesas procesa izspēli cilvēktiesībās, aicinot Latvijas tiesību zinātņu studentus pieteikt savas komandas un pierādīt savas spējas, zināšanas. Izspēles mērķis ir sekmēt sabiedrības informētību un izpratni par cilvēktiesībām, kā arī veicināt topošo profesionāļu interesi par šo tiesību jomu, aicinot jauniešus cilvēktiesības izvēlēties par savu profesionālo specializāciju.
Vija Kalniņa
žurnāls  23. Februāris 2021
Atvadu vietā
"Jurista Vārda" redakcijā esmu darbojusies gandrīz piecus gadus, un, atskatoties uz šajā laikā izdarīto, man ir liels gandarījums. Autoru katalogā pie mana vārda ir vairāk nekā 180 rakstu (un tas nav izsmeļošs saraksts, jo tajā neietilpst, piemēram, intervijas). Tie ir dažāda rakstura notikumu un grāmatu apskati, redaktora slejas, Satversmes tiesas spriedumu apskati, ko pēdējos gados papildina arī ekspertu komentāri, kā arī viedokļu raksti, ko esmu rakstījusi kā ...
žurnāls  23. Februāris 2021
Īsumā...
Foto: Boriss Koļesņikovs Valsts prezidents Egils Levits piešķīris Cildinājuma rakstu profesoram Dr. iur. Romānam Apsītim. Sveicot bijušo tiesībsargu un bijušo Satversmes tiesas tiesnesi jubilejā, Valsts prezidents izteica pateicību R. Apsītim par viņa nenovērtējamo ieguldījumu tiesiskas valsts nostiprināšanā. ● ● ● Tieslietu padome 16. februārī iecēla tiesnesi Irīnu Jansoni par Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāja vietnieci un Krimināllietu tiesas ...
RĀDĪT VĒL / 23936