Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

6. Februāris 2020 / 09:00

Klajā nākuši jauni juridisko zinātnisko rakstu žurnāla Socrates numuri

Naida noziegumi, cilvēktirdzniecības kriminoloģiskās problēmas, policijas darba metodes, robottehnoloģiju ietekme uz veselības aprūpes sistēmu, bērna pārstāvniecības nodrošināšana un daudzas citas aktualitātes latviski un angliski skatītas juridisko zinātnisko rakstu žurnāla Socrates jubilejas numuros. Kopš pērnā gada elektroniski izdotais zinātniskais žurnāls Socrates iekļauts starptautiskā tiešsaistes datubāzē Index Copernicus, piesaistot ne vien Latvijas, bet ārvalstu pētniekus, praktizējošus juristus, studentus un docētājus. Brīvpieejas žurnālu veido Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Juridiskā fakultāte, kas pērn atzīmēja 10 gadu jubileju.

Žurnāls Socrates iznāk kopš 2015. gada, un kopskaitā 14 izdotajos numuros publicēti inovatīvi pētījumi, ko veikuši ne tikai Latvijā un ārvalstīs, piemēram, Somijā un Igaunijā, atzīti autori, bet arī jauni un perspektīvi pētnieki. Papildus klasiskajām jomām – krimināltiesībām, civiltiesībām, administratīvajām tiesībām, starptautiskajām privāttiesībām – Socrates aptver arī tādas inovatīvas tēmas kā datu tiesības un to aizsardzība, sporta tiesības, medicīnas un biomedicīnas tiesības.

Līdz 29. februārim žurnāla veidotāji aicina pētniekus iesniegt zinātniskos rakstus nākamajam Socrates laidienam. Rakstu iesniegšanas prasības, kā arī visi līdz šim izdotie numuri skatāmi žurnāla sadaļā RSU mājaslapā https://www.rsu.lv/socrates

5
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
24. Februāris / 16:08
Latvijas kredītreitingu paaugstina vēsturiski visaugstākajā līmenī
24. Februāris / 15:39
Izsludināta pieteikšanās trešajai Profesora Konstantīna Čakstes civiltiesību izspēlei
24. Februāris / 14:49
Ārlietu ministrs: Visām dalībvalstīm jāsniedz politisks un praktisks atbalsts ANO Cilvēktiesību padomei
2 komentāri
24. Februāris / 13:43
Tieslietu ministra paziņojums par Kristīnes Misānes lietas turpmāko virzību
24. Februāris / 09:10
Ģimenes ārstu prasība pēc koplīguma skatāma administratīvajā tiesā
AUTORU KATALOGS