Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

24. Septembris 2020 / 12:38

Rīgas šķīrējtiesa aicina uz bezmaksas semināru “Valdes locekļu atbildība”

22. oktobrī plkst. 17.00 notiks bezmaksas seminārs uzņēmējiem un biznesa pārstāvjiem par tēmu "Valdes locekļu atbildība”. Adrese: Vecpilsētas iela 19, Rīgas šķīrējtiesa (ieeja no Alberta laukuma). Piedalīties seminārā būs iespējams arī attālināti – tiešsaistes vebināra formātā. Ir obligāta iepriekšējā reģistrācija.

Semināra programma

  1. Ievads
  2. Valdes locekļu atbildības jēdziens
  3. Valdes locekļu atbildības veidi
  4. Valdes locekļa pienākums rīkoties kā krietnam un rūpīgam saimniekam
  5. Valdes locekļa atbildība maksātnespējas gadījumā
  6. Valdes locekļa atbildība par nodokļu pārkāpumiem
  7. Valdes locekļu solidāra atbildība un atbildības sadalījums
  8. Zaudējumu piedziņa no valdes locekļa
  9. Noslēgums un atbildes uz uzdotajiem jautājumiem

Semināra apmeklējums būs noderīgs pieredzējušiem un jauniem uzņēmējiem, biznesa pārstāvjiem – kā arī visiem, kuri vēlas iegūt kvalitatīvu informāciju par semināra tēmu. Ikviens semināra klausītājs varēs paaugstināt savu kompetenci, iegūstot praktiskas un teorētiskas zināšanas.

Semināra lektors: Edmunds Stankevičs – zvērināts advokāts, šķīrējtiesnesis, Latvijas Republikas zvērinātu advokātu kolēģijas loceklis, ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi civiltiesību, komerctiesību, finanšu un administratīvo tiesību jomā.

Semināra valoda: latviešu.

Semināra laikā tiks izsniegti informatīvi izdales materiāli, kas palīdzēs arī turpmāk viegli orientēties lektora sniegtajā informācijā un veiksmīgi pārvaldīt iegūtās zināšanas.  

Sakarā ar ierobežotu vietu skaitu dalībai seminārā ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. To iespējams īstenot Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā – sadaļas "Atbalsts" apakšsadaļā "Semināri".

5
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
29. Oktobris / 16:21
Likums “Par valsts budžetu 2019. gadam”, ciktāl tas neparedz Augstskolu likumā noteikto ikgadējo valsts finansējuma pieaugumu, atbilst Latvijas Republikas Satversmei
28. Oktobris / 16:01
Senāts aicina pusgada pieredzes apmaiņā pirmās un otrās instances tiesnešus
28. Oktobris / 13:55
"Latvijas Vēstneša" Klientu centrs turpmāk pakalpojumus nodrošinās attālināti
28. Oktobris / 11:26
Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietnieka amatā ievēl Aldi Laviņu
28. Oktobris / 10:13
Maksātnespējas kontroles dienests 2020. gada deviņos mēnešos no darbinieku prasījumu garantiju fonda ir izmaksājis 1 448 668 eiro
AUTORU KATALOGS