JAUNUMI

4. Septembris 2018   •   14:49

Aicina uz lekciju ciklu par starptautiskajām sankcijām

Ārlietu ministrija kā koordinējošā iestāde sankciju jautājumos aicina valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvjus uz lekciju ciklu “Sankciju likuma efektīva ieviešana Latvijā”. Pirmā lekcija “Sankcijas: kas tās ir un kur tās meklēt?” notiks 2018. gada 12. septembrī pulksten 10.00 Ārlietu ministrijas telpās K. Valdemāra ielā 3, Rīgā.

Lekcijas laikā klausītājiem tiks sniegta teorētiska un praktiska informācija par to, kas ir sankcijas, kāpēc tās nepieciešamas, kā arī skaidroti informācijas aprites jautājumi. Pēc lekcijas sekos jautājumu un atbilžu sadaļa.

Lekcijas klausītāju vietu skaits ir ierobežots, tādēļ par dalības iespējām jāinteresējas, rakstot uz e-pasta adresi: sankcijas@mfa.gov.lv. E-pastā jānorāda vārds, uzvārds un pārstāvētā iestāde.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
18. Maijs   •   16:52
Senāts vēršas Eiropas Savienības Tiesā un lūdz skaidrot negodīgas komercprakses izpratni
14. Maijs   •   17:39
Viltotas valsts valodas prasmes apliecības iesniegšana valsts iestādei tiek sodīta ar sabiedrisko darbu
14. Maijs   •   13:42
Trim apsūdzētajiem stājies spēkā notiesājošs spriedums bankomāta spridzināšanas lietā
13. Maijs   •   13:26
Zemgales apgabaltiesu arī turpmākos piecus gadus vadīs Juris Siliņš
12. Maijs   •   14:55
Satversmei neatbilst Jūrmalas lokālplānojuma normas, kas noteic zemes īpašumā pieļaujamo apbūves augstumu
AUTORU KATALOGS