Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

BIBLIOTĒKA Lekcijas

2. Februāris 2021 12:01

Uzraudzīts tiesas vadības mākslīgais intelekts

2018. gada 27. septembrī Rīgā ESF projekta “Justīcija attīstībai” ietvaros norisinājās konference “Mākslīgais intelekts tiesu iestāžu darbā”, kuru organizēja Tiesu administrācija sadarbībā ar Eiropas Padomes Komisiju tiesu efektivitātei (European Commission for the Efficiency of Justice, CEPEJ).

Uz konferenci aicinātie speciālisti diskutēja par tehnoloģiju jautājumiem, lai izpētītu, kā mākslīgais intelekts var tikt izmantots, lai atbalstītu juridisko profesiju pārstāvju un tiesu darbu, kā arī garantētu labāku tiesvedības kvalitāti. Tāpat uzmanība tika pievērsta principiem un vērtībām, kurām vajadzētu vadīt mākslīgā intelekta izmantošanu tiesu sistēmās. 

Konferencē ar priekšlasījumu “Uzraudzīts tiesas vadības mākslīgais intelekts” uzstājās arī Bosnijas un Hercogovinas Augstākās tiesas un Konkurētspējas padomes sekretariāta vecākais padomdevējs statistikas jautājumos ADISS HODŽIKS (ADIS HODZIC). Pārējās lekcijas pieejamas portāla juristavards.lv sadaļā BIBLIOTĒKA/Lekcijas. 

0
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
vēl bibliotēkā
Grāmatas
Avots: Tiesu namu aģentūra, 2008
Civilprocesa aktuālie jautājumi
Prakses materiāli
Avots: Tieslietu ministrija, 2021
2021. gada jūnija valsts vienotā jurista profesionālās kvalifikācijas eksāmena teorētiskās daļas jautājumi un praktiskās daļas uzdevumi (kāzusi)
4 komentāri
Periodika
Avots: Rīgas Stradiņa universitāte, 2021
Socrates Nr. 19
Periodika
Avots: Rīgas Stradiņa universitāte, 2021
Socrates Nr. 20
Valsts kontrole
Prakses materiāli
Avots: Valsts kontrole, 2021
Labās prakses rokasgrāmata pašvaldībām
AUTORU KATALOGS