Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Notikums

8. Maijs 2012 /Nr.19 (718)

Cenšas saprast, kādā situācijā ir valsts un sabiedrība
2 komentāri

Šā gada 23. aprīlī LU Lielajā aulā notika "Juristu dienu 2012" atklāšanas konference, kuras nosaukums jautājuma formā "Kāpēc mēs esam tur, kur esam? Vai tas ir tikai tiesību jautājums?" norāda uz visu šī gada organizēto pasākumu pamattēmu – varas un indivīda attiecības un katra pilsoņa līdzdalība un līdzatbildība savas valsts veidošanā.

Iespējams tāpēc, ka pasākuma vadmotīvs bija vairāk domāt par savu individuālo atbildību nekā meklēt vainīgos valsts varā, Juristu dienu atklāšanas konference bija izcili vāji apmeklēta. Arī mediji šo pasākumu neatspoguļoja, tādēļ konferencē paustās pārdomas un vērtējumi, kas būtu noderīgi ne tikai juristu prātiem, bet arī plašākai sabiedrībai, netika tālāk izplatīti. Tāpēc šeit dosim nelielu ieskatu konferencē izskanējušajās atziņās. Diskusijā piedalījās Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, reklāmists Ēriks Stendzenieks, arhibīskaps Jānis Vanags, valsts kontroliere Ingūna Sudraba, deputāts Valdis Zatlers, mediju eksperts Jānis Domburs, LU profesors Dr.iur. Ringolds Balodis, LJB biedrs Rihards Bunka un citi.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
2
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri (2)
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Ieteikums
10. Maijs 2012 / 11:25
0
ATBILDĒT
Juristu biedrība pati nesaprot, kur atrodas. Vai ir vērts tērēt lielu cilvēku un vienkārši cilvēku laiku šādam balagānam. Varbūt pietiek ar juristu dienu vai juristu pēcpusdienu - nebūs jāmokās ar programmas izstrādāšanu un mocīšanos savā sulā.

Bet varbūt tomēr - juristu naktis?! Dažas tēmas pat ļoti atbilstu.
Kas es esmu?
9. Maijs 2012 / 09:38
0
ATBILDĒT
Šis gan ir sviesc... Vai Juristu biedrībai šobrīd nav nekā aktuālāka, ap ko grozīties?
visi numura raksti
Valentija Liholaja, Diāna Hamkova
Skaidrojumi. Viedokļi
Vardarbīgi noziedzīgi nodarījumi un to izraisītās sekas
3 komentāri
Ludvigs Švarcs
Notikums
Baltijas un Taivānas zinātnieku diskusijas par demokrātiju
Latvijas Zinātņu akadēmija un Taivānas Demokrātijas fonds sadarbībā ar Latvijas institūtu, Rīgas domi, Bauskas novada domi un Latvijas Juristu biedrību 27. un 28. aprīlī organizēja konferenci "Demokrātija un attīstība – Taivānas ...
Gatis Litvins
Notikums
"Legāla revolūcija" nav iespējama
4 komentāri
Inguss Kalniņš
Nedēļas jurists
Inguss Kalniņš
4 komentāri
Sannija Matule
Notikums
Nacionālo augstāko tiesu loma cilvēktiesību aizsardzībā
Tieši ar šādu nosaukumu aizvadītajā nedēļā, 2. maijā, aizritēja starptautiska konference, ko organizēja Augstākā tiesa un Rīgas Juridiskā augstskola (RJA). Atklāšanas uzrunā Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs ...
3 komentāri
AUTORU KATALOGS