Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Juridiskā literatūra

12. Decembris 2017 /Nr.51 (1005)

Dubulta jubileja žurnālam “Administratīvā un Kriminālā Justīcija”

Šī gada otrajā pusē iznāca žurnāla "Administratīvā un Kriminālā Justīcija" 80. laidiens, turklāt 2017. gadā aprit arī šī izdevuma divdesmitā gadskārta. Savulaik – 1997. gadā – dibināts kā Latvijas Policijas akadēmijas zinātniskais izdevums, šobrīd žurnāls turpina iznākt Baltijas Starptautiskās akadēmijas paspārnē, katru gadu pie lasītājiem dodas četri žurnāla laidieni.

"Administratīvās un Kriminālās Justīcijas" uzmanības centrā ir konkrētas tiesību nozares: krimināltiesības, policijas tiesības, kriminālistika un operatīvās darbības teorija. 2007. gadā Latvijas Zinātnes padome žurnālam piešķīra vispāratzīta recenzējama zinātniska izdevuma statusu. Žurnālam ir starptautiska redkolēģija, kurā pārstāvēti tiesību zinātnieki no Latvijas, Polijas, Nīderlandes, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Krievijas, Ukrainas, Moldovas u.c. valstīm. Žurnālu vada galvenais redaktors – Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētais profesors Dr. iur. Dainis Mežulis.

"Jurista Vārds" sveic "Administratīvo un Kriminālo Justīciju" dubultajā jubilejā un publicē fragmentus no žurnāla 80. laidiena ievadraksta, kura autors ir Daugavpils Universitātes asociētais profesors Dr. iur. Zenons Indrikovs un kurā sniegts atskats uz šī izdevuma līdzšinējo darbību, kā arī izvērtēta žurnāla satura atbilstība tā dibinātāju un izdevēju (Latvijas Policijas akadēmijas un Baltijas Starptautiskās akadēmijas) noteiktajiem mērķiem.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
4
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
visi numura raksti
Baiba Bakmane, Sandijs Statkus
Skaidrojumi. Viedokļi
Pašvaldību pieteikumu izvērtēšana Satversmes tiesā
Pēdējo gadu laikā pašvaldību domes (turpmāk – pašvaldības) Satversmes tiesā ir iesniegušas vairākus pieteikumus. Tajos lūgts tiesai sniegt savu vērtējumu par visdažādākajiem tiesību jautājumiem – gan tādiem, kuri ir vairāk ...
Kristīne Gailīte
Skaidrojumi. Viedokļi
Interneta pakalpojumu sniedzēju atbildība par autortiesību pārkāpumiem digitālajā vidē
Internets piedāvā daudz iespēju – to var izmantot gan tiesiskiem, gan arī prettiesiskiem mērķiem. Daži no tiesiskajiem mērķiem ir pašizpausme, izglītība, nodarbinātība, tirdzniecība, taču nereti notiek arī citu cilvēku tiesību ...
Reinis Bērziņš
Skaidrojumi. Viedokļi
Ieroču direktīvas labums vai ļaunums nacionālajam regulējumam
Raksts ir tapis kā atbilde A. Melkera rakstam "Jurista Vārdā" (29.08.2017.) "Jauni izaicinājumi Latvijas nacionālajam ieroču aprites tiesiskajam regulējumam" (turpmāk – A. Melkera raksts). Autors ir sporta šāvējs IPSC1 disciplīnā jeb, ...
4 komentāri
Labklājības ministrija
Tiesību politika
Pārskats par izmaiņām sociālajā jomā 2018. gadā

Kā ik gadu, arī šoreiz, tuvojoties jaunam kalendārajam gadam, Labklājības ministrija ir sagatavojusi un pagājušajā nedēļā publiskojusi pārskatu par izmaiņām sociālajā jomā 2018. gadā.

Erlens Ernstsons
Jurista vizītkarte
Erlens Ernstsons
AUTORU KATALOGS